SYSTEM OPIS INTEGRACJA

WooCommerce

WooCommerce to dodatek open source pełniący rolę sklepu na WordPressie. Szybko zyskał popularność dzięki swojej prostej obsłudze. Integracja z HotPay umożliwia sprzedaż dóbr za wykorzystaniem ekspresowych przelewów, BLIK, Paysafecard, SMS Premium oraz Direct Billing.
Pobierz z panelu
po zalogowaniu

WordPress

Wtyczka umożliwia ona pobieranie opłat od użytkowników odwiedzających stronę na wiele możliwych sposobów, m.in. za dokonanie rejestracji bądź za możliwość odblokowania zablokowanych treści w ramach opublikowanego wpisu lub podstrony.
Pobierz z panelu
po zalogowaniu

Shoper

Oprogramowanie Shoper zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i integracje do profesjonalnej sprzedaży online: nowoczesne płatności, dwustronną integrację z Allegro, obsługę kurierów i magazynów, sklep na Facebooku i wiele więcej.
Pobierz z panelu
po zalogowaniu

PrestaShop

PrestaShop to otwarte oprogramowanie sklepu internetowego udostępniane na licencji Open Software License. System PrestaShop obsługuje kilkaset tysięcy sklepów online w blisko 200 krajach z całego świata.
Pobierz z panelu
po zalogowaniu

Sellingo

Sellingo to darmowe zamknięte oprogramowanie sklepu internetowego udostępniane przez polską grupę eSprzedaż. Uruchomione sklepu na platformie Sellingo nie wymaga własnego serwera czy specjalistycznej wiedzy.
Integracja w systemie
Sellingo

TakeDrop

TakeDrop to jedyna na polskim rynku dropshippingowa platforma sklepowa. Dzięki TakeDrop możesz uruchomić swój własny sklep i rozpocząć sprzedaż bez konieczności poszukiwań dostawców czy inwestycji w towar.
Integracja w systemie
TakeDrop

Magento

Magento to otwarte oprogramowanie sklepu internetowego, udostępniane na licencji Open Software License w wersji 3.0. Rozwija go Varien w oparciu o framework Zend Framework.
Skontaktuj się z
Działem Handlowym

Opencart

Opencart to popularny międzynarodowy skrypt do prowadzenia sklepu internetowego. Charakteryzujący się otwartością kodu i tysiącami darmowych i płatnych wtyczek.
Skontaktuj się z
Działem Handlowym

IdoSell Shop / IAI Shop

IdoSell Shop (dawniej IAI-Shop.com) to kompleksowa usługa w modelu Otwarty SaaS™, dla profesjonalnych sklepów internetowych i hurtowni.
Skontaktuj się z
Działem Handlowym

Shoplo

Shoplo to popularny polski komercyjny system umożliwiający prowadzenie sklepu online. Każdy kolejny miesiąc zwiększa liczbę aktywnych Użytkowników niniejszej platformy.
Skontaktuj się z
Działem Handlowym

Shopify

Shopify to najpopularniejsza i najbardziej zaawansowana globalna platforma ecommerce, która umożliwia prowadzenie własnego sklepu online. Prostota obsługi połączona ze stabilnnym uniwersalnym systemem.
Skontaktuj się z
Działem Handlowym

HotSender

Integracja konta HotPay z platformą HotSender umożliwia realizowanie wysyłek SMS do wszystkich osób, które dokonały u nas kiedyś płatności SMS Premium. System umożliwia ustawienie własnej nazwy nadawcy SMS zamiast klasycznego numeru GSM.
Skontaktuj się z
Działem Technicznym

Automater

Automater to najpopularniejszy system do automatyzacji sprzedaży i wysyłki cyfrowych towarów na Allegro, eBay i w sklepie online. Integracja z HotPay umożliwia ekspresową obsługę sprzedaży.
Integracja w systemie Automater
[więcej informacji]

Autosend

Autosend to popularny system do automatyzacji sprzedaży i wysyłki cyfrowych towarów na Allegro, eBay i w sklepie online. Integracja z HotPay umożliwia ekspresową obsługę sprzedaży.
Integracja w systemie
Autosend

Web To Learn

WebToLearn to innowacyjne narzędzie do edukacji przez Internet. Dzięki niemu stworzysz własną, niepowtarzalną platformę szkoleniową i rozpoczniesz sprzedaż kursów video/audio/pdf, webinarów lub abonamentów członkowskich.
Integracja w systemie
Web To Learn

WHMCS

WHMCS to jeden z najpopularniejszych uniwersalnych systemów umożliwiających prowadzenie własnej usługi webhostingowej, pozwalająca na kompleksowe zarządzanie całą platformą.
Skontaktuj się z
Działem Handlowym

Stream Online

StreamOnline.TV to czołowy polski dostawca zajmujący się udostępnianiem i obsługą wydarzeń sportowych i kulturalnych w systemie PPV. W swoim portfolio ma takie wydarzenia jak Fame MMA, Wotore czy Stand-Up Polska.
Skontaktuj się ze
StreamOnline.tv

Baseflix Software

Platforma systemu automatycznie agregującego informacje o dostępności produkcji filmowych i seriali na legalnych platformach VOD.
Integracja w systemie
Baseflix

ItemShopSys / PatryQHyper

ItemShopSys od PatryQHyper jest sklepikiem Minecraft, który jest szybki, ładny, bezpieczny i wspiera wszystkie metody płatności od HotPay.
Integracja w systemie
ItemShopSys

McShop / Bojawiem55

Projekt MCSHOP od Bojawiem55.pl jest sklepikiem typu "ItemShop" dla Minecraft tworzonym od podstaw. Dzięki dobremu kontaktowi z właścicielami serwerów minecraft wdrożone zostały innowacyjne funkcje oraz zautomatyzowane wiele kroków.
Integracja w systemie
McShop


Brakuje integracji z Twoim systemem? Napisz do nas!