SYSTEM OPIS INTEGRACJA

HotSender

Integracja konta HotPay z platformą HotSender umożliwia realizowanie wysyłek SMS do wszystkich osób, które dokonały u nas kiedyś płatności SMS Premium. System umożliwia ustawienie własnej nazwy nadawcy SMS zamiast klasycznego numeru GSM.
Skontaktuj się z
Działem Technicznym

WooCommerce

WooCommerce to dodatek open source pełniący rolę sklepu na WordPressie. Szybko zyskał popularność dzięki swojej prostej obsłudze. Integracja z HotPay umożliwia sprzedaż dóbr za wykorzystaniem ekspresowych przelewów, Blik, Paysafecard, SMS Premium oraz Direct Billing.
Pobierz z panelu
po zalogowaniu

WordPress

Wtyczka umożliwia ona pobieranie opłat od użytkowników odwiedzających stronę na wiele możliwych sposobów, m.in. za dokonanie rejestracji bądź za możliwość odblokowania zablokowanych treści w ramach opublikowanego wpisu lub podstrony.
Pobierz z panelu
po zalogowaniu

Shoper

Oprogramowanie Shoper zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i integracje do profesjonalnej sprzedaży online: nowoczesne płatności, dwustronną integrację z Allegro, obsługę kurierów i magazynów, sklep na Facebooku i wiele więcej.
Pobierz z panelu
po zalogowaniu

PrestaShop

PrestaShop tootwarte oprogramowanie sklepu internetowego udostępniane na licencji Open Software License. System PrestaShop obsługuje kilkaset tysięcy sklepów online w blisko 200 krajach z całego świata.
Pobierz z panelu
po zalogowaniu

Automater

Automater to najpopularniejszy system do automatyzacji sprzedaży i wysyłki cyfrowych towarów na Allegro, eBay i w sklepie online. Integracja z HotPay umożliwia ekspresową obsługę sprzedaży.
Integracja w systemie Automater
[więcej informacji]


Brakuje integracji z Twoim systemem? Napisz do nas!