Płatności dla sklepów

Przelewy bankowe
dla sklepów online

ponad 200 banków do wyboru
ekspresowe księgowanie

Ponad 99% Twoich Klientów
ma konto w banku

system płatności dla sklepów

Przelewy ekspresowe "Pay by link" to bardzo wygodna, a przy tym jedna z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych form pobierania płatności za pośrednictwem bankowości internetowej w polskiej branży ecommerce.

Konsument chcący dokonać płatności automatycznie przekierowywany jest do swojego banku, gdzie po zalogowaniu ma już uzupełnione wszystkie dane do przelewu. Jedyne, co musi zrobić, to autoryzować płatność. Gdy tylko to zrobi, po wylogowaniu zostaje ponownie przekierowany do sklepu, gdzie wyświetla mu się informacja o sukcesie jego operacji.

Rozwiązanie to pozwala nie tylko zaoszczędzić czas obu stronom transakcji, które nie muszą już więcej czekać na sesje księgowań międzybankowych, ale przede wszystkim sam sprzedawca nie musi już ręcznie weryfikować otrzymywanych płatności. Każdy otrzymywany przelew automatycznie zmienia status zamówienia na właściwy.

Posiadamy zarówno małe,
jak i kluczowe banki w ofercie

Gwarantujemy wysoką konwersję sprzedaży dzięki szerokiemu wachlarzowi
obsługiwanych kanałów płatności.

0,95%

Tylko tyle Cię to będzie kosztować. Nikt taniej nie ma.

Chcesz otrzymać pełną ofertę?
Zostaw nam swój email!

Prześlemy Ci naszą tabelę opłat i prowizji.
Przekonaj się sam, że z HotPay naprawdę się opłaca.

Jak to działa?

1

Wybór metody płatności

Konsument chcący dokonać płatności spośród wszystkich metod płatności wybiera logo swojego banku, np. Santander, a następnie zatwierdza formularz po stronie HotPay.

2
Płatności dla sklepów online

Zalogowanie do banku

Klient zostaje przekierowany do bezpiecznej strony logowania swojego banku, gdzie się loguje za pośrednictwem swoich danych dostępowych do bankowości elektronicznej.

3
Bramka płatności dla sklepu

Finalizacja płatności

Klientowi ukazuje się wypełniony i nieedytowalny już formularz inicjalizacji przelewu dla Twojego sklepu, który musi autoryzować. Gdy tylko to uczyni, zamówienie w sklepie od razu oznaczone zostanie jako opłacone.

Dlaczego warto uruchomić u siebie
płatności poprzez HotPay?

Szybkie płatności dla sklepów

Szybki i bezpieczny
sposób płatności

W momencie dokonania płatności przez Twojego klienta, nie musisz oczekiwać kolejnego dnia czy najbliższej sesji księgowań międzybankowych. Twój system automatycznie oznaczy zamówienie jako opłacone, a Ty będziesz mógł rozpocząć proces realizacji zamówienia.

Prosta integracja
bez papierowych umów

Rejestracja w HotPay zawierana jest w pełni online, a ilość gotowych integracji i rozbudowane, ale proste API pozwoli Ci bez problemu uruchomić płatności w Twoim sklepie.

System płatności dla sklepów online
Płatności online

Wzrost sprzedaży,
mniej porzuconych koszyków

Klienci cenią sobie wygodę. Jeżeli zaoferujesz im szeroki wachlarz oferowanych przez HotPay metod płatności, oni chętniej będą płacić i powracać do Twojego sklepu.

Załóż teraz bezpłatne konto
i przyjmuj płatności on-line.

Zarejestruj się

Wybierając HotPay,
dajesz szansę nie tylko
swojej firmie

Powołaliśmy fundację, która organizuje akcje charytatywne pod marką Zoodoptuj. Wspieramy schroniska dla zwierząt najpilniej potrzebujące pomocy na terenie całej Polski. Kierujemy się mottem "Tam gdzie pilna potrzeba... tam Zoodoptuj".

Odwiedź stronę Fundacji Odwiedź Zoodoptuj.pl
HotPay Zoodoptuj
HotPay Fundacja