Płatności SMS Premium

Płatności
SMS Premium

dostępne dla wszystkich abonentów
operatorów GSM w Polsce

Prawdopodobnie 100% Twoich Klientów
posiada telefon komórkowy

SMS Premium

Premium SMS to jednorazowa płatność inicjowana za pośrednictwem SMSa wysyłanego na numer Premium Rate. Maksymalna wysokość netto opłaty w tym modelu wynosi 25 PLN (30,75 PLN z VAT). Historia tego rodzaju płatności jest bardzo długa, więc są one mocno zakorzenione w świadomości konsumenckiej. Ich forma jest również relatywnie przystępna dla osób, które rzadziej korzystają z dobrodziejstw internetu.

Co ciekawe, w przypadku abonamentów na kartę, o SMS Premium można powiedzieć, że są płatnością odroczoną. Wszak realny koszt Twój klient poniesie dopiero w momencie, kiedy w kolejnym miesiącu będzie regulował fakturę otrzymaną od swojego operatora GSM.

Poznaj naszą infrastrukturę
telekomunikacyjną

Płatności SMS Premium dostępne są zarówno w telekomach
infrastrukturalnych, jak i wirtualnych.

Płatności Premium SMS

Budowa numeru premium wskazuje na jego koszt?

Jeżeli numer Premium Rate zaczyna się od cyfry "7", to cyfra znajdująca się na drugim miejscu stanowi cenę netto wysłania wiadomości sms. Z kolei jeśli numer Premium Rate zaczyna się od cyfry "9", dwie kolejne cyfry wskazują nam cenę netto za wysłany sms pod ten numer.

1 minuta

Dokładnie tyle trwa rejestracja w HotPay.

Chcesz otrzymać pełną ofertę?
Zostaw nam swój email!

Prześlemy Ci naszą tabelę opłat i prowizji.
Przekonaj się sam, że z HotPay naprawdę się opłaca.

Dlaczego warto uruchomić u siebie
płatności poprzez HotPay?

Szybkie płatności dla sklepów

Szybki i bezpieczny
sposób płatności

W momencie dokonania płatności przez Twojego klienta, nie musisz oczekiwać kolejnego dnia czy najbliższej sesji księgowań międzybankowych. Twój system automatycznie oznaczy zamówienie jako opłacone, a Ty będziesz mógł rozpocząć proces realizacji zamówienia.

Prosta integracja
bez papierowych umów

Rejestracja w HotPay zawierana jest w pełni online, a ilość gotowych integracji i rozbudowane, ale proste API pozwoli Ci bez problemu uruchomić płatności w Twoim sklepie.

System płatności dla sklepów online
Płatności online

Wzrost sprzedaży,
mniej porzuconych koszyków

Klienci cenią sobie wygodę. Jeżeli zaoferujesz im szeroki wachlarz oferowanych przez HotPay metod płatności, oni chętniej będą płacić i powracać do Twojego sklepu.

Załóż teraz bezpłatne konto
i przyjmuj płatności on-line.

Zarejestruj się

Wybierając HotPay,
dajesz szansę nie tylko
swojej firmie

Powołaliśmy fundację, która organizuje akcje charytatywne pod marką Zoodoptuj. Wspieramy schroniska dla zwierząt najpilniej potrzebujące pomocy na terenie całej Polski. Kierujemy się mottem "Tam gdzie pilna potrzeba... tam Zoodoptuj".

Odwiedź stronę Fundacji Odwiedź Zoodoptuj.pl
HotPay Zoodoptuj
HotPay Fundacja