Płatności Blik

Blik

w Twoim sklepie internetowym
szybko i sprawnie

Przyjmuj płatności
z liderem swojej branży

Blik to sposób płatności dostępny w aplikacjach mobilnych najpopularniejszych w Polsce banków: mBanku, ING Banku Śląskiego, Banku Zachodniego WBK, Millenium Banku, Alior Banku i innych.

Konsument chcący dokonać płatności w serwisie internetowym wybiera formę płatności oznaczoną jako Blik, przepisuje kod Blik z aplikacji banku, a następnie zatwierdza transakcję pinem w aplikacji banku. Całość trwa dosłownie kilka sekund!

Blik

W jakich bankach działa Blik?

Najszybciej rozwijająca się metoda płatności świata.
Stworzona w Polsce. Sprawdź listę oferujących banków, które ją oferują.

Blik bije już
tylko swoje rekordy

Polacy pokochali Blika i większość z nich nie wyobraża już sobie zakupów online bez możliwości zakupu tą metodą płatności. Jego brak może być nawet jedną z przyczyn do braku finalizacji zamówienia!

Spójrzmy na liczby. W całym 2020 roku Polacy wykonali 420 mln płatności przez Blik, co daje sporo powyżej miliona transakcji dziennie. A wyniki ciągle rosną, bo w samym czwartym kwartale było ich 140 mln.

Dla porównania, w 2019 roku transakcji tych było 2 razy mniej, a w 2017 roku zaledwie 33 mln, czyli dokładnie tyle, ile w samym pierwszym kwartale 2018 roku. Robi wrażenie?

0,95%

Tylko tyle Cię to będzie kosztować. Nikt taniej nie ma.

Chcesz otrzymać pełną ofertę?
Zostaw nam swój email!

Prześlemy Ci naszą tabelę opłat i prowizji.
Przekonaj się sam, że z HotPay naprawdę się opłaca.

Jak to działa?

1

Wybór metody płatności

Konsument chcący dokonać płatności spośród wszystkich metod płatności wybiera Blik, a następnie zostaje przekierowany do specjalnej, bezpiecznej strony płatności.

2
Płatności dla sklepów online

Przepisanie kodu Blik

Klient loguje się do aplikacji mobilnej swojego banku na swoim smartfonie, skąd pobiera kod Blik, który następnie przepisuje na otwartej przed chwilą stronie.

3
Bramka płatności dla sklepu

Finalizacja płatności

Po wpisaniu kodu aplikacja prosi go o potwierdzenie płatności. Pieniądze trafiają na Twoje konto, a Twój klient cieszy się z szybkich i bezpiecznych zakupów.

Dlaczego warto uruchomić u siebie
płatności poprzez HotPay?

Szybkie płatności dla sklepów

Szybki i bezpieczny
sposób płatności

W momencie dokonania płatności przez Twojego klienta, nie musisz oczekiwać kolejnego dnia czy najbliższej sesji księgowań międzybankowych. Twój system automatycznie oznaczy zamówienie jako opłacone, a Ty będziesz mógł rozpocząć proces realizacji zamówienia.

Prosta integracja
bez papierowych umów

Rejestracja w HotPay zawierana jest w pełni online, a ilość gotowych integracji i rozbudowane, ale proste API pozwoli Ci bez problemu uruchomić płatności w Twoim sklepie.

System płatności dla sklepów online
Płatności online

Wzrost sprzedaży,
mniej porzuconych koszyków

Klienci cenią sobie wygodę. Jeżeli zaoferujesz im szeroki wachlarz oferowanych przez HotPay metod płatności, oni chętniej będą płacić i powracać do Twojego sklepu.

Załóż teraz bezpłatne konto
i przyjmuj płatności on-line.

Zarejestruj się

Wybierając HotPay,
dajesz szansę nie tylko
swojej firmie

Powołaliśmy fundację, która organizuje akcje charytatywne pod marką Zoodoptuj. Wspieramy schroniska dla zwierząt najpilniej potrzebujące pomocy na terenie całej Polski. Kierujemy się mottem "Tam gdzie pilna potrzeba... tam Zoodoptuj".

Odwiedź stronę Fundacji Odwiedź Zoodoptuj.pl
HotPay Zoodoptuj
HotPay Fundacja