Płatności Google Pay

Płatności Google Pay
w Twoim sklepie internetowym

Google Pay

Google Pay to uniwersalna metoda płatności, która zastępuje fizyczną gotówkę i karty płatnicze łatwiejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem, które dodatkowo zapewnia bardzo dużą prywatność - również przy płatnościach online.

Usługa powstała w 2018 roku, w wyniku połączenia Android Pay i Google Wallet. W chwili obecnej posiada setki milionów użytkowników na całym świecie, w tym również w Polsce, gdzie system Android jest niezwykle popularny.

Uruchomienie i skonfigurowanie Google Pay dla płatnika jest niezwykle proste. Wystarczy zainstalować aplikację Google Pay na Androidzie, a następnie uzupełnić dane jednej lub kilku kart, z których chcemy korzystać. Płacąc przez Google Pay, wciąż korzysta się ze wszystkich benefitów, jakie przysługują z tytułu posiadania karty, jednak nie pojawiają się ryzyka z nimi związane, np. konieczność pozostawiania danych karty w miejscach dokonywania płatności.

Charakterystyka Google Pay

Powszechnie znana metoda płatności

Chociaż zadebiutowała dopiero w 2018 roku, a pod poprzednią wersją - Android Pay - w 2016 roku, obecnie jest jedną z najpopularniejszych metod płatności mobilnych w skali globu.

Prostota płatności

Google Pay tak szybko zyskało na popularności m.in. dzięki niezwykłej prostocie swojego działania. Nie wymaga ona od nas wpisywania trudnych haseł, przekierowań na strony systemów bankowych, czy mozolnego przepisywania danych z karty. Szybka autoryzacja i gotowe.

Bezpieczeństwo transakcji

Podczas zakupów poprzez Google Pay, sprzedawca na żadnym etapie nie otrzymuje danych do Twojej karty. Co więcej, systemy Google posiadają jedną z najbardziej zaawansowanych infrastruktur ochrony danych na świecie.

Wspołpraca z urządzeniami na Androidzie

Aby móc skorzystać z usługi Google Pay, koniecznym jest pobranie aplikacji na urządzeniu z zainstalowanym Androidem, którego udział w rynku systemów operacyjnych na smartfony przekracza 50% w skali globalnej. Właśnie taki potencjał ma ten sposób płatności.

Wsparcie usługi chargeback

Od strony technicznej, płacąc poprzez Google Pay, faktycznie płaci się kartą. Konsumenci bardzo cenią sobie bezpieczeństwo transakcji, a karty płatnicze im to zapewniają, bo dzięki usłudze Chargeback mają oni możliwość zawnioskowania o zwrot zainicjowanej płatności.

Obsługa płatności subskrypcyjych

Google Pay to nie tylko płatności za jednorazowe zakupy, ale także za usługi cykliczne. Możliwość automatycznego obciążania karty klienta co miesiąc określoną kwotą idealnie sprawdza się na stronach z sekcjami premium, jak chociażby serwisy VOD.

1 minuta

Dokładnie tyle trwa rejestracja w HotPay.

Chcesz otrzymać pełną ofertę?
Zostaw nam swój email!

Prześlemy Ci naszą tabelę opłat i prowizji.
Przekonaj się sam, że z HotPay naprawdę się opłaca.

Dlaczego warto uruchomić u siebie
płatności poprzez HotPay?

Szybkie płatności dla sklepów

Szybki i bezpieczny
sposób płatności

W momencie dokonania płatności przez Twojego klienta, nie musisz oczekiwać kolejnego dnia czy najbliższej sesji księgowań międzybankowych. Twój system automatycznie oznaczy zamówienie jako opłacone, a Ty będziesz mógł rozpocząć proces realizacji zamówienia.

Prosta integracja
bez papierowych umów

Rejestracja w HotPay zawierana jest w pełni online, a ilość gotowych integracji i rozbudowane, ale proste API pozwoli Ci bez problemu uruchomić płatności w Twoim sklepie.

System płatności dla sklepów online
Płatności online

Wzrost sprzedaży,
mniej porzuconych koszyków

Klienci cenią sobie wygodę. Jeżeli zaoferujesz im szeroki wachlarz oferowanych przez HotPay metod płatności, oni chętniej będą płacić i powracać do Twojego sklepu.

Załóż teraz bezpłatne konto
i przyjmuj płatności on-line.

Zarejestruj się

Wybierając HotPay,
dajesz szansę nie tylko
swojej firmie

Powołaliśmy fundację, która organizuje akcje charytatywne pod marką Zoodoptuj. Wspieramy schroniska dla zwierząt najpilniej potrzebujące pomocy na terenie całej Polski. Kierujemy się mottem "Tam gdzie pilna potrzeba... tam Zoodoptuj".

Odwiedź stronę Fundacji Odwiedź Zoodoptuj.pl
HotPay Zoodoptuj
HotPay Fundacja