Karty płatnicze dla sklepów

Płatności
kartami
płatniczymi

Uruchom płatności kartami płatniczymi
w swoim sklepie internetowym

Karty płatnicze, występujące pod postaciami kart kredytowych, debetowych, obciążeniowych oraz przedpłaconych, to obecnie najpopularniejsza w skali globu forma dokonywania płatności online.

Najpopularniejszymi dostawcami kart płatniczych są firmy Visa oraz MasterCard, które to wydawane są zazwyczaj przy okazji prowadzenia rachunków płatniczych w bankach. Karty takie, poza możliwością wypłat w bankomatach i płatności w sklepach stacjonarnych, umożliwiają także dokonywanie płatności w serwisach online. W tym celu właściciel karty musi wprowadzić do bezpiecznego formularza numer karty, datę jej ważności, nazwę posiadacza oraz kod CVV znajdujący się na jej odwrocie.

Zalety kart płatniczych

Powszechna metoda płatności

Karty płatnicze to najbardziej popularna metoda płatności online w skali świata. Pomimo, że w Polsce nie ma ona aż tak dużego znaczenia - chociażby ze względu na Blika czy przelewy Pay By Link, które poza naszym krajem nie występują - warto uruchomić ten kanał sprzedaży.

Usługa chargeback

Konsumenci bardzo cenią sobie bezpieczeństwo, a karty płatnicze im to zapewniają. Dzięki usłudze Chargeback mają oni możliwość zawnioskowania o zwrot zainicjowanej płatności, którą za jej pośrednictwem zainicjowali. Udostępnienie kart płatniczych jako formy płatności podnosi wiarygodność sprzedawcy.

Płatności subskrypcyjne

Karty płatnicze to nie tylko płatności za jednorazowe zakupy, ale także za usługi cykliczne. Możliwość automatycznego obciążania karty klienta co miesiąc określoną kwotą idealnie sprawdza się na stronach z sekcjami premium, jak chociażby serwisy VOD.

Portfele internetowe

Wraz z rozwojem takich portfeli jak Google Pay, Apple Pay czy PayPal, wzrasta popularność kart płatniczych. Wszak to właśnie ów karty są niezbędne, aby móc korzystać z wymienionych wyżej rozwiązań w pełnej krasie.

1 minuta

Dokładnie tyle trwa rejestracja w HotPay.

Chcesz otrzymać pełną ofertę?
Zostaw nam swój email!

Prześlemy Ci naszą tabelę opłat i prowizji.
Przekonaj się sam, że z HotPay naprawdę się opłaca.

Jak płacić online poprzez
karty płatnicze?

System płatności - karty kredytowe

Wybór metody płatności

Klient chcący dokonać płatności musi odnaleźć spośród wszystkich metod płatności opcję płatności kartami płatniczymi. Może być ona oznaczona logiem VISA lub MasterCard.

Płatności kartami debetowymi dla sklepu online

Przepisanie danych z karty

Za pośrednictwem bezpiecznego formularza wymagane będzie przepisanie z karty jego numeru, daty ważności oraz nazwy posiadacza karty.

Bramka płatności dla sklepu karty płatnicze

Potwierdzenie płatności

Ostatnim krokiem przed finalizacją płatności będzie przepisanie kodu CVV, który znajduje się na odwrocie karty. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, płatność zakończy się sukcesem!

Dlaczego warto uruchomić u siebie
płatności poprzez HotPay?

Szybkie płatności dla sklepów

Szybki i bezpieczny
sposób płatności

W momencie dokonania płatności przez Twojego klienta, nie musisz oczekiwać kolejnego dnia czy najbliższej sesji księgowań międzybankowych. Twój system automatycznie oznaczy zamówienie jako opłacone, a Ty będziesz mógł rozpocząć proces realizacji zamówienia.

Prosta integracja
bez papierowych umów

Rejestracja w HotPay zawierana jest w pełni online, a ilość gotowych integracji i rozbudowane, ale proste API pozwoli Ci bez problemu uruchomić płatności w Twoim sklepie.

System płatności dla sklepów online
Płatności online

Wzrost sprzedaży,
mniej porzuconych koszyków

Klienci cenią sobie wygodę. Jeżeli zaoferujesz im szeroki wachlarz oferowanych przez HotPay metod płatności, oni chętniej będą płacić i powracać do Twojego sklepu.

Załóż teraz bezpłatne konto
i przyjmuj płatności on-line.

Zarejestruj się

Wybierając HotPay,
dajesz szansę nie tylko
swojej firmie

Powołaliśmy fundację, która organizuje akcje charytatywne pod marką Zoodoptuj. Wspieramy schroniska dla zwierząt najpilniej potrzebujące pomocy na terenie całej Polski. Kierujemy się mottem "Tam gdzie pilna potrzeba... tam Zoodoptuj".

Odwiedź stronę Fundacji Odwiedź Zoodoptuj.pl
HotPay Zoodoptuj
HotPay Fundacja