Czym jest Paysafecash?

Paysafecsh to należąca do grupy Paysafe Holdings (właścicieli Paysafecard) nowa metoda płatności gotówkowych za zakupy w internecie.

Sposób ten jest nieco zbliżony do klasycznych płatności Paysafecard. Z tą jednak różnicą, że tutaj najpierw dokonujemy zamówienia online, a dopiero później udajemy się do najbliższego punktu naziemnego, aby opłacić transakcję.

Schemat przebiegu płatności

Paysafecash - wybór płatności Wybór płatności Paysafecash w sklepie online
Paysafecarsh - znalezienie placówki Znalezienie placówki obsługującej Paysafecash
Paysafecash - dokonanie płatności Dokonanie płatności gotówkowej w znalezionym miejscu
 • Paysafecash - transakcja
Pomyślne sfinalizowanie transakcji

 1. Wybór płatności Paysafecash w sklepie online

  Dokonując płatności w sklepie online wybierz spośród wszystkich dostępnych form płatności opcję "Paysafecash", a następnie zgodnie z instrukcją wygeneruj kod QR.

 2. Znalezienie placówki obsługującej Paysafecash

  Aby móc dokonać płatności offline za zakupiony produkt, odnajdź punkt naziemny obsługujący płatności Paysafecash. W Polsce można tego dokonać w większości popularnych punktów handlowych, m.in.:  W poszukiwaniach najbliższych punktów obsługujących płatności Paysafecash przydać Ci się może specjalna wyszukiwarka placówek.

 3. Dokonanie płatności gotówkowej w znalezionym punkcie

  Aby móc sfinalizować płatność musisz udać się do najbliższego znalezionego przez siebie punktu obsługującego płatności Paysafecash wraz z wygenerowanym przez siebie kodem QR, a następnie dokonać tam płatności w kasie lub okienku.

 4. Pomyślne sfinalizowanie transakcji

  Po dokonaniu transakcji odbiorca płatności automatycznie informowany jest o jej otrzymaniu, dzięki czemu zamówienie może być przez niego zrealizowane błyskawicznie.

Dlaczego warto uruchomić płatności Paysafecash w HotPay?

 • Atrakcyjne bazowe prowizje

  Współpraca z HotPay gwarantuje obsługę płatności z niskimi prowizjami. Podmioty rozpoczynające sprzedaż online mogą cieszyć się z niezawyżonych, rynkowych opłat (co bardzo ważne: znacznie korzystniejszych, niż przy Paysafecard!), a doświadczeni sprzedawcy z określonymi wolumenami - negocjować z HotPay indywidualne warunki, konkurencyjne dla oferty dotychczasowego dostawcy.
 • Korzystasz z usług innego dostawcy?

  Wyślij do naszego działu handlowego warunki, na jakich współpracujecie!

  Nasz zespół przygotuje dedykowaną ofertę, która zaspokoi indywidualne potrzeby Twojego biznesu.
  Kontakt: [email protected], telefon: (+48) 570 910 002


 • Alternatywa dla płatności za pobraniem

  Każdy sprzedawca doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak kłopotliwe potrafią być płatności za pobraniem. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że wielu wybiera tę formę nie dlatego, że chcą obejrzeć towar przed zapłatą, a po prostu wolą zapłacić gotówką. Dzięki Paysafecash ilość zamówień za pobraniem się zmniejszy, a Ty możesz rozpocząć realizację zamówienia dopiero po płatności od Klienta!

 • Wygoda i anonimowość dla kupującego

  Płatności Paysafecash - mimo, iż teoretycznie wymagają udania się do punktu handlowego - podobnie co Paysafecard cieszą się ogromną popularnością wśród Internautów. Umożliwiają one wygodne dokonywanie płatności online bez wykorzystywania kont bankowych czy kart płatniczych, przez co płatność za tę transakcję pozostaje dla nich całkowicie anonimowa!

 • Ekspresowe działanie

  W momencie dokonania płatności przez Twojego klienta, nie musisz oczekiwać kolejnego dnia, najbliższej sesji księgowań międzybankowych czy informacji od firmy obsługującej płatności za pobraniem. Po dokonaniu płatności przez Klienta zostaniesz natychmiastowo poinformowany o płatności, mogąc rozpocząć proces realizacji zamówienia!

 • Bezpieczeństwo transakcji

  System HotPay prowadzony jest przez podmiot działający pod ścisłą regulacją Komisji Nadzoru Finansowego. Ponadto, Twoi Klienci nie muszą wpisywać skomplikowanych danych do przelewu, a dokonać płatności w znalezionym punkcie - ryzyko błędu Klienta praktycznie nie występuje!

 • Globalny zasięg

  Paysafecash jest zupełną nowością w Polsce (system HotPay uruchomił ją jako pierwszy na terenie naszego kraju), jednakże na świecie jest to rozpoznawalna już metoda płatności. Wdrażając ją, zwiększasz szanse na zagraniczne konwersje!

 • Prostota implementacji

  System HotPay posiada cały szereg gotowych wtyczek i implementacji dla najpopularniejszych systemów ecommerce. Dla najbardziej wymagających, a także dla systemów autorskich, posiadamy dokumentację API.