Płatności Paysafecard

Płatności Paysafecash

kup online
zapłać gotówką w lokalnym sklepie

Czym są płatności Paysafecash?

Zmniejsz ilość zamówień za pobraniem

Paysafecash

Każdy e-sprzedawca wie, jak problematyczne są płatności za pobraniem. Zamrożenie środków przed otrzymaniem zapłaty połączone z ryzykiem nieodebranego zamówienia. Zamiast zysku ze sprzedaży, mamy tylko koszt, którego nikt nam nie zwróci.

Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z faktu, że część klientów zamawia w ten sposób z faktu na swoje przywiązanie do gotówki, aniżeli z braku konta bankowego czy szeroko pojętego pozoru bezpieczeństwa takiej formy zakupu. Udostępnienie płatności Paysafecash dla takich klientów umożliwi im zapłatę za zakupiony u Ciebie towar gotówką w lokalnym sklepie, np. przy okazji normalnych zakupów, co z całą pewnością może ograniczyć ilość zamówień poprzez kłopotliwą dla sprzedawcy opcję zapłaty za pobraniem.

1 minuta

Dokładnie tyle trwa rejestracja w HotPay.

Chcesz otrzymać pełną ofertę?
Zostaw nam swój email!

Prześlemy Ci naszą tabelę opłat i prowizji.
Przekonaj się sam, że z HotPay naprawdę się opłaca.

Jak kupować poprzez Paysafecash?

System płatności dla sklepów online Paysafecash

Wygeneruj kod kreskowy

Wybierz w sklepie internetowym "Paysafecash" jako metodę płatności i wydrukuj dla siebie kod kreskowy. Pozwól wysłać go sobie SMSem lub e-mailem lub załaduj kod kreskowy do swojego portfela.

Płatności dla sklepów online Paysafecash

Znajdź partnera płatności

Przy pomocy funkcji wyszukiwania na stronie Paysafecash znajdź najbliższego partnera płatności. Są to sklepy sieci Żabka, Kolporter czy Intermarche.

Bramka płatności dla sklepu Paysafecash

Skanowanie i płatność

Pozwól zeskanować swój kod kreskowy przez personel sprzedaży i zapłać należną kwotę. Gotowe.

Dlaczego warto uruchomić u siebie
płatności poprzez HotPay?

Szybkie płatności dla sklepów

Szybki i bezpieczny
sposób płatności

W momencie dokonania płatności przez Twojego klienta, nie musisz oczekiwać kolejnego dnia czy najbliższej sesji księgowań międzybankowych. Twój system automatycznie oznaczy zamówienie jako opłacone, a Ty będziesz mógł rozpocząć proces realizacji zamówienia.

Prosta integracja
bez papierowych umów

Rejestracja w HotPay zawierana jest w pełni online, a ilość gotowych integracji i rozbudowane, ale proste API pozwoli Ci bez problemu uruchomić płatności w Twoim sklepie.

System płatności dla sklepów online
Płatności online

Wzrost sprzedaży,
mniej porzuconych koszyków

Klienci cenią sobie wygodę. Jeżeli zaoferujesz im szeroki wachlarz oferowanych przez HotPay metod płatności, oni chętniej będą płacić i powracać do Twojego sklepu.

Załóż teraz bezpłatne konto
i przyjmuj płatności on-line.

Zarejestruj się

Wybierając HotPay,
dajesz szansę nie tylko
swojej firmie

Powołaliśmy fundację, która organizuje akcje charytatywne pod marką Zoodoptuj. Wspieramy schroniska dla zwierząt najpilniej potrzebujące pomocy na terenie całej Polski. Kierujemy się mottem "Tam gdzie pilna potrzeba... tam Zoodoptuj".

Odwiedź stronę Fundacji Odwiedź Zoodoptuj.pl
HotPay Zoodoptuj
HotPay Fundacja