Płatności Direct Billing

Płatności
Direct Billing

powszechnie nazywane
także SMS+

Direct Billing, czyli następca
SMS Premium

Direct Billing

Direct Billing (inaczej także: SMS+, SMS Plus, Direct Carrier Billing) to najnowsza forma płatności mobilnej korzystającej z salda abonenta operatora GSM, będąca bezpośrednim konkurentem dla płatności kartą kredytową, a za razem uchodząca za znacznie bezpieczniejszą, gdyż nie wymaga podawania numeru karty kredytowej. Niewątpliwą zaletą tej formuły jest prostota dorównująca klasycznemu modelowi SMS Premium, a przy tym dużo większa elastyczność, gdyż umożliwia ustalenie dowolnej ceny sprzedaży począwszy od 10 groszy, a skończywszy na nawet 300 PLN.

Co ciekawe, w przypadku abonamentów na kartę, o Direct Billing można powiedzieć, że są płatnością odroczoną. Wszak realny koszt Twój klient poniesie dopiero w momencie, kiedy w kolejnym miesiącu będzie regulował fakturę otrzymaną od swojego operatora GSM.

Direct Billing dostępny jest już u wszystkich
operatorów infrastrukturalnych

  • Play
  • Orange
  • Plus
  • T-Mobile

Direct Billing od HotPay nagrodzony
na gali na Ekomersy

Najbardziej prestiżowy plebiscyt branży ecommerce w Polsce - Ekomersy - docenił formułę płatności Direct Billing od HotPay, nagradzając ją w kategorii "Debiut roku 2017"!

#1 miejsce głosowaniem Internautów w kategorii Debiut Roku
#3 miejsce głosowaniem Jury w kategorii Debiut Roku
#4 miejsce głosowaniem Internautów w kategorii Innowacja Płatnicza Roku

Direct Billing
Direct Billing - Subskrypcja SMS

Direct Billing to teraz także
płatności subskrypcyjne

Direct Billing poza klasyczną obsługą jednorazowych płatności, pozwala na uruchomienie serwisów o charakterze subskrypcyjnym, w wymiarze cotygodniowych bądź comiesięcznych stałych obciążeń konta Użytkownika.

Jest to rozwiązanie idealne dla wszelkiej maści serwisów www z sekcją premium, takich jak portale społecznościowe,y serwisy VOD czy inne, w których pobranie opłaty cyklicznej jest niezbędne.

1 minuta

Dokładnie tyle trwa rejestracja w HotPay.

Chcesz otrzymać pełną ofertę?
Zostaw nam swój email!

Prześlemy Ci naszą tabelę opłat i prowizji.
Przekonaj się sam, że z HotPay naprawdę się opłaca.

Dlaczego warto uruchomić u siebie
płatności poprzez HotPay?

Szybkie płatności dla sklepów

Szybki i bezpieczny
sposób płatności

W momencie dokonania płatności przez Twojego klienta, nie musisz oczekiwać kolejnego dnia czy najbliższej sesji księgowań międzybankowych. Twój system automatycznie oznaczy zamówienie jako opłacone, a Ty będziesz mógł rozpocząć proces realizacji zamówienia.

Prosta integracja
bez papierowych umów

Rejestracja w HotPay zawierana jest w pełni online, a ilość gotowych integracji i rozbudowane, ale proste API pozwoli Ci bez problemu uruchomić płatności w Twoim sklepie.

System płatności dla sklepów online
Płatności online

Wzrost sprzedaży,
mniej porzuconych koszyków

Klienci cenią sobie wygodę. Jeżeli zaoferujesz im szeroki wachlarz oferowanych przez HotPay metod płatności, oni chętniej będą płacić i powracać do Twojego sklepu.

Załóż teraz bezpłatne konto
i przyjmuj płatności on-line.

Zarejestruj się

Wybierając HotPay,
dajesz szansę nie tylko
swojej firmie

Powołaliśmy fundację, która organizuje akcje charytatywne pod marką Zoodoptuj. Wspieramy schroniska dla zwierząt najpilniej potrzebujące pomocy na terenie całej Polski. Kierujemy się mottem "Tam gdzie pilna potrzeba... tam Zoodoptuj".

Odwiedź stronę Fundacji Odwiedź Zoodoptuj.pl
HotPay Zoodoptuj
HotPay Fundacja