Płatności mobilne

Płatności
mobilne

Sprawdź ofertę HotPay w zakresie
płatności mobilnych

Blik

Blik to sposób płatności dostępny w aplikacjach mobilnych najpopularniejszych w Polsce banków: mBanku, ING Banku Śląskiego, Banku Zachodniego WBK, Millenium Banku, Alior Banku i innych.
Konsument chcący dokonać płatności w serwisie internetowym wybiera formę płatności oznaczoną jako Blik, przepisuje kod Blik z aplikacji banku, a następnie zatwierdza transakcję pinem w aplikacji banku. Całość trwa dosłownie kilka sekund!

Blik

Apple Pay

Apple Pay

Apple Pay to uniwersalna metoda płatności, która zastępuje fizyczną gotówkę i karty płatnicze łatwiejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem, które dodatkowo zapewnia bardzo dużą prywatność - również przy płatnościach online.
Uruchomienie i skonfigurowanie Apple Pay dla płatnika jest niezwykle proste. Wystarczy dodać kartę kredytową lub debetową do aplikacji Wallet na swoim urządzeniu z systemem iOS.

Google Pay

Google Pay to uniwersalna metoda płatności, która zastępuje fizyczną gotówkę i karty płatnicze łatwiejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem, które dodatkowo zapewnia bardzo dużą prywatność - również przy płatnościach online.
Usługa powstała w 2018 roku, w wyniku połączenia Android Pay i Google Wallet. W chwili obecnej posiada setki milionów użytkowników na całym świecie, w tym również w Polsce, gdzie system Android jest niezwykle popularny.

Google Pay

SMS Premium Rate

SMS Premium

Premium SMS to jednorazowa płatność inicjowana za pośrednictwem SMSa wysyłanego na numer Premium Rate. Maksymalna wysokość netto opłaty w tym modelu wynosi 25 PLN (30,75 PLN z VAT).
Historia tego rodzaju płatności jest bardzo długa, więc są one mocno zakorzenione w świadomości konsumenckiej. Ich forma jest również relatywnie przystępna dla osób, które rzadziej korzystają z dobrodziejstw internetu.

Direct Billing

Direct Billing (inaczej także: SMS+, SMS Plus, Direct Carrier Billing) to najnowsza forma płatności mobilnej korzystającej z salda abonenta operatora GSM, będąca bezpośrednim konkurentem dla płatności kartą kredytową, a za razem uchodząca za znacznie bezpieczniejszą, gdyż nie wymaga podawania numeru karty kredytowej.
Niewątpliwą zaletą tej formuły jest prostota dorównująca klasycznemu modelowi SMS Premium, a przy tym dużo większa elastyczność, gdyż umożliwia ustalenie dowolnej ceny sprzedaży począwszy od 10 groszy, a skończywszy na nawet 300 PLN.

Direct Billing

Płatności kodem QR

Płatności kodem QR

Kody QR, podobnie jak zwykły kod kreskowy, służą do kodowania danych w taki sposób, aby mogły być błyskawicznie odczytane przez specjalne czytniki. W przypadku kodów QR sytuacja jest niezwykle prosta, bowiem ich czytnikiem są aparaty w smartfonach. Aby odczytać kod, wystarczy najechać aparatem na obrazek tak, aby wyświetlał się równo na ekranie telefonu.
W przypadku HotPay, istnieje możliwość wygenerowania kodu QR do każdej z dostępnych metod płatności w serwisie.

1 minuta

Dokładnie tyle trwa rejestracja w HotPay.

Chcesz otrzymać pełną ofertę?
Zostaw nam swój email!

Prześlemy Ci naszą tabelę opłat i prowizji.
Przekonaj się sam, że z HotPay naprawdę się opłaca.

Dlaczego warto uruchomić u siebie
płatności poprzez HotPay?

Szybkie płatności dla sklepów

Szybki i bezpieczny
sposób płatności

W momencie dokonania płatności przez Twojego klienta, nie musisz oczekiwać kolejnego dnia czy najbliższej sesji księgowań międzybankowych. Twój system automatycznie oznaczy zamówienie jako opłacone, a Ty będziesz mógł rozpocząć proces realizacji zamówienia.

Prosta integracja
bez papierowych umów

Rejestracja w HotPay zawierana jest w pełni online, a ilość gotowych integracji i rozbudowane, ale proste API pozwoli Ci bez problemu uruchomić płatności w Twoim sklepie.

System płatności dla sklepów online
Płatności online

Wzrost sprzedaży,
mniej porzuconych koszyków

Klienci cenią sobie wygodę. Jeżeli zaoferujesz im szeroki wachlarz oferowanych przez HotPay metod płatności, oni chętniej będą płacić i powracać do Twojego sklepu.

Załóż teraz bezpłatne konto
i przyjmuj płatności on-line.

Zarejestruj się

Wybierając HotPay,
dajesz szansę nie tylko
swojej firmie

Powołaliśmy fundację, która organizuje akcje charytatywne pod marką Zoodoptuj. Wspieramy schroniska dla zwierząt najpilniej potrzebujące pomocy na terenie całej Polski. Kierujemy się mottem "Tam gdzie pilna potrzeba... tam Zoodoptuj".

Odwiedź stronę Fundacji Odwiedź Zoodoptuj.pl
HotPay Zoodoptuj
HotPay Fundacja