Regulaminy dla sklepów internetowych

Regulaminy
dla sklepów internetowych

§

Aby móc sprzedawać online,
zadbaj o odpowiednie regulaminy w swoim sklepie.

Pomóc Ci mogą w tym firmy, które prezentujemy poniżej.

Regulaminy.org

Regulaminy.org to bardzo prosta platforma działająca w formie sklepu online, za pośrednictwem której w bardzo korzystnej cenie możesz nabyć gotowe regulaminy i polityki prywatności dla swojego rodzaju działalności. Po dokonaniu płatności na swój adres email automatycznie otrzymasz dokumenty, w których to wystarczy, że uzupełnisz tylko podstawowe wymagane dane.

Regulaminy dla sklepów online

Kreator LegalGeek

LegalGeek

Kreator Legal Geek to bezpieczne rozwiązanie prawne stworzone przez prawników specjalizujących się w branży e-commerce. Odpowiadając w formularzu na pytania dotyczące Twojej działalności w prosty i szybki sposób wygenerujesz gotowe, dopasowane do Twojego sklepu, indywidualne i niezbędne dokumenty prawne, takie jak regulamin sklepu internetowego czy polityka prywatności RODO i cookies. Co więcej, otrzymasz także aktualizacje dokumentów, gdy zmieni się prawo. Kreator Legal Geek to najlepszy stosunek jakości do ceny!

KOD RABATOWY 10% DLA NASZYCH KLIENTÓW: HOTPAY

Prokonsumencki.pl

Prokonsumencki.pl to jedna z czołowych platform umożliwiających zamówienie kompleksowej obsługi prawnej dla sklepów internetowych. Serwis umożliwia zakup zarówno gotowych uniwersalnych regulaminów dla sklepów online, jak i zamówienie indywidualnych, szytych na miarę dokumentów.

KOD RABATOWY 10% DLA NASZYCH KLIENTÓW: LEADGROUP
Prokonsumencki.pl

1 minuta

Dokładnie tyle trwa rejestracja w HotPay.

Chcesz otrzymać pełną ofertę?
Zostaw nam swój email!

Prześlemy Ci naszą tabelę opłat i prowizji.
Przekonaj się sam, że z HotPay naprawdę się opłaca.

Dlaczego warto uruchomić u siebie
płatności poprzez HotPay?

Szybkie płatności dla sklepów

Szybki i bezpieczny
sposób płatności

W momencie dokonania płatności przez Twojego klienta, nie musisz oczekiwać kolejnego dnia czy najbliższej sesji księgowań międzybankowych. Twój system automatycznie oznaczy zamówienie jako opłacone, a Ty będziesz mógł rozpocząć proces realizacji zamówienia.

Prosta integracja
bez papierowych umów

Rejestracja w HotPay zawierana jest w pełni online, a ilość gotowych integracji i rozbudowane, ale proste API pozwoli Ci bez problemu uruchomić płatności w Twoim sklepie.

System płatności dla sklepów online
Płatności online

Wzrost sprzedaży,
mniej porzuconych koszyków

Klienci cenią sobie wygodę. Jeżeli zaoferujesz im szeroki wachlarz oferowanych przez HotPay metod płatności, oni chętniej będą płacić i powracać do Twojego sklepu.

Załóż teraz bezpłatne konto
i przyjmuj płatności on-line.

Zarejestruj się

Wybierając HotPay,
dajesz szansę nie tylko
swojej firmie

Powołaliśmy fundację, która organizuje akcje charytatywne pod marką Zoodoptuj. Wspieramy schroniska dla zwierząt najpilniej potrzebujące pomocy na terenie całej Polski. Kierujemy się mottem "Tam gdzie pilna potrzeba... tam Zoodoptuj".

Odwiedź stronę Fundacji Odwiedź Zoodoptuj.pl
HotPay Zoodoptuj
HotPay Fundacja