Program Partnerski HotPay

Program Partnerski
HotPay

Promuj HotPay i zarabiaj prowizję
za każdego klienta

W ramach Program Partnerskiego HotPay możesz polecać ofertę naszego systemu płatności. Każda transakcja zrealizowana poprzez konto zarejestrowane z Twojego reflinku bądź każda transakcja obsługiwana przez stworzone przez Ciebie oprogramowanie trafia do naszego systemu, po czym nalicza Ci za nią należną prowizję.

Całość procesu odbywa się automatycznie, a raz pozyskany polecony Partner może zapewnić Ci długotrwałe, pasywne przychody.

W jaki sposób mogę zarabiać?

Polecając nasz system

W ramach tej możliwości otrzymasz od nas swój unikalny reflink, po rejestracji z którego każdy nasz Partner stanie się Twoim Poleconym. Od tego momentu każda transakcja na koncie tego Użytkownika naliczy Ci wynagrodzenie, które będziesz mógł wypłacić! Do Twojej dyspozycji poza zwykłym reflinkiem oddajemy także wszelkiego rodzaju kreacje bannerowe.

Tworząc oprogramowanie

Jeżeli jesteś twórcą oprogramowania, np. wtyczek i pluginów do istniejących już CMS'ów sklepowych bądź całych systemów umożliwiających sprzedaż, możesz dokonać integracji z HotPay. Każda transakcja, która zostanie zrealizowana za pośrednictwem Twojej aplikacji doliczy do Twojego konta wynagrodzenie.

W jaki sposób rozliczana jest prowizja?

Procent od wszystkich transakcji

Pierwszym z możliwych modeli rozliczeń jest prowizja od obrotu wygenerowanego przez poleconego Klienta. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zbudować sobie długotrwały, pasywny dochód.

Jednorazowe wynagrodzenie od pozyskanego Klienta

Drugim z możliwych modeli rozliczeń jest umówienie się na jednorazową prowizję za poleconego Klienta, którego sklep zostanie uruchomiony w ramach systemu HotPay. Prowizja jest naliczana bez względu na wygenerowany obrót.

Do kogo skierowna jest oferta?

webmasterów i blogerów posiadający strony www;

właścicieli baz mailingowych, w szczególności poświęconych tematyce ecommerce, szeroko pojętego biznesu;

influencerów posiadających duże bądź tematyczne zaplecza zasięgowe;

freelancerów i agencji interaktywnych realizujących zlecenia dla klientów;

software house'ów, twórców softów i oprogramowania dla ecommerce;

...i wielu, wielu innych, którzy będą w stanie polecić naszą usługę!

Dolaczego to się opłaca?

raz pozyskany polecony może pasywanie zarabiać dla Ciebie już na zawsze;

program partnerski dotyczy wszystkich kanałów płatności w systemie - przelewów online, BLIK, paysafecard, sms premium i innych;

brak opłat za uczestnictwo w programie partnerskim;

możliwość wypłaty zarobionej prowizji w każdej chwili funkcjonowania w systemie;

jesteśmy rozpoznawalnym systemem i oferujemy najniższą bazową prowizję dla sklepów online - przekonać do nas będzie łatwo;

...i wreszcie, rynek ecommerce rośnie z roku na rok!

Wchodzisz w to?

Wybierając HotPay,
dajesz szansę nie tylko
swojej firmie

Powołaliśmy fundację, która organizuje akcje charytatywne pod marką Zoodoptuj. Wspieramy schroniska dla zwierząt najpilniej potrzebujące pomocy na terenie całej Polski. Kierujemy się mottem "Tam gdzie pilna potrzeba... tam Zoodoptuj".

Odwiedź stronę Fundacji Odwiedź Zoodoptuj.pl
HotPay Zoodoptuj
HotPay Fundacja