Czym jest program partnerski?

Program partnerski (PP) – narzędzie internetowego marketingu. Jest to skrypt sprzężony z bazą zamówień sklepu internetowego. W programie tym organizatorem jest sklep online, oferujący produkty lub usługi - zaś uczestnikami są osoby fizyczne lub firmy dysponujące własną stroną WWW. Partner po przystąpieniu do programu umieszcza na swojej stronie materiały dostarczone mu przez organizatora - w zamian za to otrzymuje prowizję za każdy udział w transakcji, która rozpoczęła się na jego stronie.

źródło: Wikipedia

Jak działa Pogram Partnerski HotPay?

W ramach Program Partnerskiego HotPay możesz polecać ofertę naszego systemu płatności. Każda transakcja zrealizowana poprzez konto zarejestrowane z Twojego reflinku bądź każda transakcja obsługiwana przez stworzone przez Ciebie oprogramowanie trafia do naszego systemu, po czym nalicza Ci za nią należną prowizję!

Całość procesu odbywa się automatycznie, a raz pozyskany polecony Partner może zapewnić Ci długotrwałe, pasywne przychody.

W jaki sposób mogę zarabiać?

 1. Polecając nasz system

  W ramach tej możliwości otrzymasz od nas swój unikalny reflink, po rejestracji z którego każdy nasz Partner stanie się Twoim Poleconym. Od tego momentu każda transakcja na koncie tego Użytkownika naliczy Ci wynagrodzenie, które będziesz mógł wypłacić! Do Twojej dyspozycji poza zwykłym reflinkiem oddajemy także wszelkiego rodzaju kreacje bannerowe.

 2. Tworząc oprogramowanie transakcyjne

  Jeżeli jesteś twórcą oprogramowania, np. wtyczek i pluginów do istniejących już CMS'ów sklepowych bądź całych systemów umożliwiających sprzedaż, możesz dokonać integracji z HotPay. Każda transakcja, która zostanie zrealizowana za pośrednictwem Twojej aplikacji doliczy do Twojego konta wynagrodzenie.

Do kogo skierowana jest oferta?

 • webmasterów i blogerów posiadający strony www;
 • właścicieli baz mailingowych, w szczególności poświęconych tematyce ecommerce, szeroko pojętego biznesu;
 • influencerów posiadających duże bądź tematyczne zaplecza zasięgowe;
 • freelancerów i agencji interaktywnych realizujących zlecenia dla klientów;
 • software house'ów, twórców softów i oprogramowania dla ecommerce;
 • ...i wielu, wielu innych, którzy będą w stanie polecić naszą usługę!

Dlaczego to się opłaca?

 • raz pozyskany polecony zarabia dla Ciebie pasywnie już na zawsze;
 • program partnerski dotyczy wszystkich kanałów płatności w systemie - przelewów online, BLIK, paysafecard, sms premium i innych;
 • brak opłat za uczestnictwo w programie partnerskim;
 • możliwość wypłaty zarobionej prowizji w każdej chwili;
 • rynek ecommerce rośnie z roku na rok!

Jak rozpocząć współpracę?

Aby dołączyć do Programu Partnerskiego HotPay należy zarejestrować konto na naszej platformie. Następnie w menu odnaleźć sekcję "Program partnerski", w którym to znaleźć można wszystkie niezbędne materiały niezbędne do rozpoczęcia promocji naszej platformy.

Jeżeli jesteś twórcą oprogramowania, koniecznie skontaktuj się z naszym działem technicznym celem poprawnej integracji naszych systemów.

Program Partnerski HotPay znaleźć możecie także w jednej z czołowych polskich sieci afiliacyjnych Lead.Network.


Serdecznie zapraszamy!