Płatności cykliczne

Płatności
cykliczne

Sprawdź ofertę HotPay w zakresie
płatności cyklicznych

Karty płatnicze

Karty płatnicze, występujące pod postaciami kart kredytowych, debetowych, obciążeniowych oraz przedpłaconych, to obecnie najpopularniejsza w skali globu forma dokonywania płatności online.
Najpopularniejszymi dostawcami kart płatniczych są firmy Visa oraz MasterCard, które to wydawane są zazwyczaj przy okazji prowadzenia rachunków płatniczych w bankach. Karty takie, poza możliwością wypłat w bankomatach i płatności w sklepach stacjonarnych, umożliwiają dokonywanie płatności w serwisach online.

Płatności kartami dla sklepu online

Apple Pay

Apple Pay

Apple Pay to uniwersalna metoda płatności, która zastępuje fizyczną gotówkę i karty płatnicze łatwiejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem, które dodatkowo zapewnia bardzo dużą prywatność - również przy płatnościach online.
Uruchomienie i skonfigurowanie Apple Pay dla płatnika jest niezwykle proste. Wystarczy dodać kartę kredytową lub debetową do aplikacji Wallet na swoim urządzeniu z systemem iOS.

Google Pay

Google Pay to uniwersalna metoda płatności, która zastępuje fizyczną gotówkę i karty płatnicze łatwiejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem, które dodatkowo zapewnia bardzo dużą prywatność - również przy płatnościach online.
Usługa powstała w 2018 roku, w wyniku połączenia Android Pay i Google Wallet. W chwili obecnej posiada setki milionów użytkowników na całym świecie, w tym również w Polsce, gdzie system Android jest niezwykle popularny.

Google Pay

SMS Premium Rate

SMS Premium

Premium SMS to model płatności za pośrednictwem SMSa wysyłanego na numer Premium Rate. Maksymalna wysokość netto opłaty w tym modelu wynosi 25 PLN (30,75 PLN z VAT).
Uwaga! Operatorzy GSM odchodząc od tego modelu płatności, serwisy subskrypcyjne uruchamiają obecnie wyłącznie poprzez Direct Carrier Billing.

Direct Billing

Direct Billing (inaczej także: SMS+, SMS Plus, Direct Carrier Billing) to najnowsza forma płatności mobilnej korzystającej z salda abonenta operatora GSM, będąca bezpośrednim konkurentem dla płatności kartą kredytową, a za razem uchodząca za znacznie bezpieczniejszą, gdyż nie wymaga podawania numeru karty kredytowej.
Niewątpliwą zaletą tej formuły jest prostota dorównująca klasycznemu modelowi SMS Premium, a przy tym dużo większa elastyczność, gdyż umożliwia ustalenie dowolnej ceny sprzedaży począwszy od 10 groszy, a skończywszy na nawet 300 PLN.

Direct Billing

Masterpass by Mastercard

Masterpass by Mastercard

Masterpass to portfel elektroniczny dostarczany przez Mastercard, który pozwala w szybki sposób dokonać płatności dzięki możliwości przechowywania Twoich danych płatniczych i adresowych w bezpiecznym miejscu.
Do portfela można przypisać dowolne karty płatnicze, a żeby było prościej, preferowane przez Ciebie metody dostawy i płatności będą później wstępnie uzupełniane.

Visa Checkout

Visa Checkout to portfel elektroniczny stworzony przez dostawcę kart płatniczych VISA. Portfel został zaprojekktowany tak, aby zapewnić maksimum wygody i bezpieczeństwa podczas dokonywania płatności w internecie.
Aby zapłacić online poprzez Visa Checkout należy wybrać tę metodę płatności, wpisać swój login i hasło, a następnie potwierdzić płatność. Można także placić jednym kliknięciem, wybierając opcję "pozostań zalogowany".

VISA Checkout

PayPal

PayPal

PayPal to darmowy dla kupujących, prosty i bezpieczny portfel internetowy, który stał się jednym z najpopularniejszych systemów płatności na świecie. Idetyfikatorem konta jest tutaj adres email, który jest jedyną daną odbiorcy, której potrzebujemy, aby przelać mu pieniądze. W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.
Uwaga! Z racji, że HotPay nie pośredniczy w sposób czynny w płatnościach poprzez PayPal, opcję subksrypcji należy skonfigurować samodzielnie.

1 minuta

Dokładnie tyle trwa rejestracja w HotPay.

Chcesz otrzymać pełną ofertę?
Zostaw nam swój email!

Prześlemy Ci naszą tabelę opłat i prowizji.
Przekonaj się sam, że z HotPay naprawdę się opłaca.

Dlaczego warto uruchomić u siebie
płatności poprzez HotPay?

Szybkie płatności dla sklepów

Szybki i bezpieczny
sposób płatności

W momencie dokonania płatności przez Twojego klienta, nie musisz oczekiwać kolejnego dnia czy najbliższej sesji księgowań międzybankowych. Twój system automatycznie oznaczy zamówienie jako opłacone, a Ty będziesz mógł rozpocząć proces realizacji zamówienia.

Prosta integracja
bez papierowych umów

Rejestracja w HotPay zawierana jest w pełni online, a ilość gotowych integracji i rozbudowane, ale proste API pozwoli Ci bez problemu uruchomić płatności w Twoim sklepie.

System płatności dla sklepów online
Płatności online

Wzrost sprzedaży,
mniej porzuconych koszyków

Klienci cenią sobie wygodę. Jeżeli zaoferujesz im szeroki wachlarz oferowanych przez HotPay metod płatności, oni chętniej będą płacić i powracać do Twojego sklepu.

Załóż teraz bezpłatne konto
i przyjmuj płatności on-line.

Zarejestruj się

Wybierając HotPay,
dajesz szansę nie tylko
swojej firmie

Powołaliśmy fundację, która organizuje akcje charytatywne pod marką Zoodoptuj. Wspieramy schroniska dla zwierząt najpilniej potrzebujące pomocy na terenie całej Polski. Kierujemy się mottem "Tam gdzie pilna potrzeba... tam Zoodoptuj".

Odwiedź stronę Fundacji Odwiedź Zoodoptuj.pl
HotPay Zoodoptuj
HotPay Fundacja