Płatności Apple Pay

Płatności Apple Pay
w Twoim sklepie internetowym

Apple Pay

Apple Pay to uniwersalna metoda płatności, która zastępuje fizyczną gotówkę i karty płatnicze łatwiejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem, które dodatkowo zapewnia bardzo dużą prywatność - również przy płatnościach online.

Uruchomienie i skonfigurowanie Apple Pay dla płatnika jest niezwykle proste. Wystarczy dodać kartę kredytową lub debetową do aplikacji Wallet na swoim urządzeniu z systemem iOS. Płacąc przez Apple Pay, wciąż korzysta się ze wszystkich benefitów, jakie przysługują z tytułu posiadania karty, jednak nie pojawiają się ryzyka z nimi związane, np. konieczność pozostawiania danych karty w miejscach dokonywania płatności.

Charakterystyka Apple Pay

Powszechnie znana metoda płatności

Chociaż zadebiutowała dopiero w 2015 roku, obecnie jest jedną z najpopularniejszych metod płatności mobilnych w skali globu - nawet pomimo tego, że dostępna tylko dla użytkowników urządzeń marki Apple.

Prostota płatności

Apple Pay tak szybko zyskało na popularności m.in. dzięki niezwykłej prostocie swojego działania. Nie wymaga ona od nas wpisywania trudnych haseł, przekierowań na strony systemów bankowych, czy mozolnego przepisywania danych z karty. Szybka autoryzacja i gotowe.

Bezpieczeństwo transakcji

Podczas zakupów Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji. Dzięki temu numer Twojej karty nigdy nie jest przechowywany ani na Twoim urządzeniu, ani na serwerach Apple. Do danych karty płatniczej nie ma dostępu także sprzedawca.

Wspołpraca z urządzeniami Apple

Aby móc skorzystać z usługi Apple Pay, nie musimy - tak, jak to wielu się wydaje - posiadać telefonu iPhone. Usługa świetnie działa także z Apple Watch, iPadem czy MacBookiem Pro, najlepiej z czytnikiem Touch ID.

Wsparcie usługi chargeback

Od strony technicznej, płacąc poprzez Apple Pay, faktycznie płaci się kartą. Konsumenci bardzo cenią sobie bezpieczeństwo transakcji, a karty płatnicze im to zapewniają, bo dzięki usłudze Chargeback mają oni możliwość zawnioskowania o zwrot zainicjowanej płatności.

Obsługa płatności subskrypcyjych

Apple Pay to nie tylko płatności za jednorazowe zakupy, ale także za usługi cykliczne. Możliwość automatycznego obciążania karty klienta co miesiąc określoną kwotą idealnie sprawdza się na stronach z sekcjami premium, jak chociażby serwisy VOD.

1 minuta

Dokładnie tyle trwa rejestracja w HotPay.

Chcesz otrzymać pełną ofertę?
Zostaw nam swój email!

Prześlemy Ci naszą tabelę opłat i prowizji.
Przekonaj się sam, że z HotPay naprawdę się opłaca.

Dlaczego warto uruchomić u siebie
płatności poprzez HotPay?

Szybkie płatności dla sklepów

Szybki i bezpieczny
sposób płatności

W momencie dokonania płatności przez Twojego klienta, nie musisz oczekiwać kolejnego dnia czy najbliższej sesji księgowań międzybankowych. Twój system automatycznie oznaczy zamówienie jako opłacone, a Ty będziesz mógł rozpocząć proces realizacji zamówienia.

Prosta integracja
bez papierowych umów

Rejestracja w HotPay zawierana jest w pełni online, a ilość gotowych integracji i rozbudowane, ale proste API pozwoli Ci bez problemu uruchomić płatności w Twoim sklepie.

System płatności dla sklepów online
Płatności online

Wzrost sprzedaży,
mniej porzuconych koszyków

Klienci cenią sobie wygodę. Jeżeli zaoferujesz im szeroki wachlarz oferowanych przez HotPay metod płatności, oni chętniej będą płacić i powracać do Twojego sklepu.

Załóż teraz bezpłatne konto
i przyjmuj płatności on-line.

Zarejestruj się

Wybierając HotPay,
dajesz szansę nie tylko
swojej firmie

Powołaliśmy fundację, która organizuje akcje charytatywne pod marką Zoodoptuj. Wspieramy schroniska dla zwierząt najpilniej potrzebujące pomocy na terenie całej Polski. Kierujemy się mottem "Tam gdzie pilna potrzeba... tam Zoodoptuj".

Odwiedź stronę Fundacji Odwiedź Zoodoptuj.pl
HotPay Zoodoptuj
HotPay Fundacja