Czym są transmisje w systemie PPV?

Transmisje w systemie PPV (Pay Per View) są usługą dostępu do streamingu określonego wydarzenia (np. wydarzeń sportowych, koncertów muzycznych) na żywo pod warunkiem uiszczenia opłaty dostępowej.

Czy wiesz, że...

Blisko 90% wszystkich zakupów dostępów do streamingu live odbywa się "na ostatnią chwilę"? Właśnie dlatego tak ważny jest system płatności, który nawet przy gigantycznym obciążeniu ruchu będzie w stanie przetworzyć każdą transakcję w sposób błyskawiczny. Nikt bowiem nie kupuje dostępu do wydarzenia na żywo, aby uzyskać do niego dostęp po kilku godzinach od dokonania płatności.

Jakie kanały płatności oferuje HotPay?

Chcąc sprostać nawet najbardziej nietypowym wymaganiom zarówno nadawcy, jak i odbiorcy usługi, system HotPay jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę błyskawicznego dostępu do streamingu poprzez następujące kanały płatności: • Płatności BLIK

  BLIK to sposób płatności dostępny w aplikacjach mobilnych najpopularniejszych w Polsce banków: mBanku, ING Banku Śląskiego, Banku Zachodniego WBK, Millenium Banku, Alior Banku i innych.


 • Przelewy online

  Przelewy automatyczne Pay by link to bardzo wygodna, a przy tym najpopularniejsza i bardzo bezpieczna forma pobierania płatności za pośrednictwem bankowości internetowej w polskiej branży ecommerce.  i inne...

 • Karty płatnicze

  Karty płatnicze, występujące także pod nazwami kart kredytowych bądź kart debetowych, to obecnie najpopularniejsza w skali globu forma dokonywania płatności online.  i inne...

 • Paysafecard

  Paysafecard to metoda płatności bazująca na systmie przedpłacowym (pre-paid), która cieszy się szczególną popularnością wśród młodych odbiorców. Każdy, kto organizuje wydarzenia dla młodszej widowni, nie może pominąć tego kanału płatności.


 • SMS Premium i Direct Billing (SMS+)

  Płatności SMS Premium oraz Direct Billing (SMS+) to cieszące się wciąż dużą popularnością metody płatności przy wykorzystaniu salda u naszego operatora GSM.  i inne...

Dlaczego warto zaufać HotPay?

Dowiedz się, dlaczego warto postawić na HotPay przy obsłudze Twojej transmisji w systemie PPV: • Najkorzystniejsze prowizje na rynku!

  Podjęcie współpracy z HotPay jest dla Ciebie gwarancją otrzymania najlepszych warunków. Jesteśmy bowiem systemem, który oferuje m.in. najniższą na rynku bazową prowizję za płatności Blik oraz przelewy online wynoszącą zaledwie 1,45%!
 • Korzystasz z usług innego dostawcy?

  Wyślij do naszego działu handlowego warunki, na jakich współpracujecie!

  Nasz zespół przygotuje dedykowaną ofertę, która zaspokoi indywidualne potrzeby Twojego biznesu.
  Kontakt: [email protected], telefon: (+48) 570 910 002


 • Wygoda dla kupujących

  Klienci cenią sobie wygodę. Wybierając HotPay stawiasz na najszerszy możliwy wachlarz płatności dostępny od ręki, bez konieczności zmuszania widzów do korzystania z kanałów, którymi nie chcą bądź nie mogą zapłacić.

 • Ekspresowe działanie

  W momencie dokonania płatności przez Twojego klienta, nie musisz oczekiwać kolejnego dnia lub najbliższej sesji księgowań międzybankowych. Twój widz, nawet przy największych obciążeniach systemów przy zakupie na ostatnią chwilę, otrzyma błyskawiczny dostęp do transmisji na żywo.

 • Bezpieczeństwo transakcji

  System HotPay prowadzony jest przez podmiot działający pod ścisłą regulacją Komisji Nadzoru Finansowego. Co więcej, cały proces przeprowadzania płatności (np. system Pay By Link w przelewach online) zbudowany jest w taki sposób, aby maksymalnie wykluczyć czynnik błędu ludzkiego przy dokonywaniu płatności.

 • Prostota implementacji

  System HotPay posiada bardzo elastyczną dokumentację API, dzięki której integracja płatności z dowolną platformą nie będzie stanowiła problemu dla żadnego webdevelopera.
 • Szukasz pewnej platformy do streamingu?

  Serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy z czołowym polskim dostawcą platformy do realizowania transmisji live StreamOnline.pl, w którym integracja z systemem HotPay - ze względu na naszą stabilną infrastrukturę przystosowaną pod charaktertsykę tego typu wydarzeń - wbudowana jest domyślnie.

  Platforma udostępniana przez StreamOnline sp. z o.o. jest niezwykle zaawansowanym rozwiązaniem technologicznym działającym w oparciu o MultiCDN przy wykorzystaniu partnerstwa z Google, Akamai oraz Microsoft Azure.