Ukraiński sprzedawca, polski sklep, płatności w HotPay – oferta dla Ukraińców

U

W kontekście wydarzeń, które towarzyszą nam teraz każdego dnia – wojny w Ukrainie – spływa do nas sporo wątpliwości jeśli chodzi o Ukraińców i ich sklepy. Czy oferta dla Ukraińców w ogóle istnieje? 

Czy Ukrainiec może zgłosić swój e-commerce? A co więcej – czy człowiek zaczynający od nowa z ukraińskim obywatelstwem może ubiegać się o płatności w HotPay? Oczywiście! Podpowiadamy Wam jednak jakie warunki trzeba spełnić, by wdrożyć nasz system płatności do swojego sklepu.

Czytaj też: CZYM SĄ PŁATNOŚCI 4.X?

Oferta dla Ukraińców: płatności HotPay czekają na Twój sklep!

Jeśli więc jesteś Ukraińcem i chcesz ubiegać się o wdrożenie naszego systemu płatności do swojego e-commercu – nic prostszego! Jesteśmy całkowicie za Tobą i wierzymy, że zaczniesz życie zawodowe od nowa! A my z otwartymi płatnościami Cię przyjmiemy! Musisz spełnić zaledwie jeden warunek – posiadać polskie konto bankowe.

To niezbędny punkt zaczepienia, od którego należy zacząć. Jeśli już posiadasz polski rachunek i sklep, w którym chcesz zaimplementować nasze płatności – zapraszamy! Teraz już wystarczy tylko zarejestrować się w serwisie i poczekać na naszą akceptację.

oferta dla ukraińców

Dodatkowo, atutem będzie także polski dokument tożsamości – na przykład karta pobytu, albo paszport. Co ciekawe, jeśli nie jesteś właścicielem żadnego z powyższych – wciąż nic straconego, ponieważ to właśnie rachunek bankowy z polskim numerem jest kluczowy w kontekście dalszej współpracy. No i, oczywiście, polski sklep z regulaminem serwisu zamieszczony w ramach domeny. Także po polsku.

Czytaj też: CZARNY PIĄTEK SZALEŃSTWEM DLA PŁATNOŚCI BLIK! WIEMY, ILE WYDALI POLACY

masz polskie konto bankowe i polski sklep? Zarejestruj się! 

Ponadto ten jeden główny warunek do spełnienia – polski rachunek bankowy – to jeszcze nie wszystko, co dla Was mamy! Oferta dla Ukraińców obejmuje także promocję – pierwsze 3 miesiące współpracy proponujemy całkowicie za darmo! Niech sklep nabierze tempa, przyspieszy i rozrusza się, a my będziemy Ci kibicować. 

Warunki, które Ukrainiec musi spełnić, by móc rejestrować sklep w HotPayu:

? polski rachunek bankowy,

? sklep z polskim regulaminem serwisu,

a opcjonalnie ? polski dokument tożsamości, na przykład karta pobytu lub paszport.

Na ustach wszystkich są teraz wydarzenia w Ukrainie. Na naszych także. W pełni łączymy się więc z Ukrainą w tych trudnych czasach i wiemy, że teraz większość z uchodźców będzie potrzebowała zacząć swoje życie od nowa. Także to zawodowe. Duchowo wszyscy jesteśmy dziś Ukraińcami i wspieramy całym sercem wszystkich razem, jak i każdego z osobna. 

#razemzUkrainą

Czytaj też: SPRZEDAWCO, SPRAWDŹ, JAKIE PŁATNOŚCI WYBRAĆ DLA SKLEPU

Najnowsze wpisy

Social Media