Nowy layout, kosmicznie niskie stawki i pierwszy miesiąc w gratisie

N

Takiego prezentu od Świętego Mikołaja chyba nikt się nie spodziewał…

1. NOWA IDENTYFIKACJA WIZUALNA HOTPAY

Końcoworoczne zmiany na HotPay to nie tylko rewolucja w zakresie tabeli opłat i prowizji. To przede wszystkim nowy styl całego brandu, bo w dotychczasowym klasycznym nie sposób było przedstawić Wam to, co dla Was przygotowaliśmy.

Nowy logotyp HotPay to znacznie bardziej wyraziste kolory. Ciemnogranatowy napis zastąpiony został niemalże czarnym, a bordo sygnetu zastąpione zostało znacznie jaśniejszym, acz głębszym i nieco pastelowym odcieniem czerwieni.

To jednak nie wszystko. Idąc za ciosem, uruchomiona została całkiem szata graficzna naszego systemu. Dotychczasowy, lekko już oporny layout zastąpiony został nowym – szybkim, lekkim i bogatym w nowe treści.

Zobaczcie sami -> śmiało, kliknij tutaj.

2. Najniższa bazowa prowizja na rynku

Dotychczas oferowana bazowa prowizja na HotPay przez wielu uważana była za absurdalną. Absurdalną, bo absurdalnie niską rzecz jasna. Wszak 1,45%, to średnio pół procenta mniej niż pozostała większość rynku.

Uznaliśmy, że czas to zmienić. Absurd to z mało, czas na prawdziwy szał i wariactwo. Gorący latynoski taniec w środku tego dżdżystego pogodowo okresu. Począwszy więc od 6 grudnia, każdy z naszych nowych partnerów firmowych otrzymywać będzie prowizję na poziomie:

0,95%!

Oferta dotyczy wszystkich nowych kont firmowych rejestrowanych na HotPay.

Jednakowoż! Jeżeli któryś z naszych dotychczasowych Partnerów również reflektuje na taką zmianę… Toć to dla nas żaden problem! Odezwij się do nas, a Ciebie również przepniemy na nową taryfę opłat i prowizji. Domyślnie nie możemy, bo jednostronnie zmieniać warunków gry nie można. Nawet, jeśli na lepsze. Tak mówią.

3. Pierwszy miesiąc za darmo

Tak, dobrze widzicie. Jest nie tylko pięknie i nie tylko tanio.

Inflacja szaleje, wszędzie podwyżki, każdy czegoś od nas chce. A HotPay? U nas nie tylko domyślnie dostaniesz ofertę na mniej niż jeden procent prowizji. Pierwsze 30 dni od HotPay otrzymasz po prostu

GRATIS

Czyż to nie idealny czynnik mobilizujący do uruchomienia wymarzonego sklepiku online? A może nawet… zmiany obecnego, d r o ż s z e g o providera płatności?

Chyba tak.

Najnowsze wpisy

Social Media