Relacja z HIgh League 3

R

Gala High League 3 wpisała się do kalendarza imprez freak fightowych na 04.06.22. To właśnie tego dnia w Ergo Arenie o 20:00 rozpoczął się event. Co więcej – byliśmy tam! HotPay znów pojawił się w oktagonie z największymi gwiazdami młodego pokolenia!

Z kolei w walce wieczoru pojawił się sam Alberto Simao z Marcinem Dubielem. Wśród uczestników znaleźli się także tacy, jak na przykład Robert Burneika, Denis Załęcki oraz jego ojciec, a także Ewa Brodnicka, Kamila Wybrańczyk czy Zusje oraz Aniela „Lil Masti” Bogusz.

Czytaj też: RELACJA Z FAME – HOTPAY SPONSOREM PO RAZ 14

Relacja z HIgh League 3

Trzecia odsłona Gali Malika Montany za nami!

Co ciekawe, po kilku miesiącach oczekiwania federacja HIGH League wróciła z gigantycznym – trzecim już – wydarzeniem.

W efekcie, kolejna gala tej organizacji zapowiadała się gorąco, bo przecież karta walk budowała emocje na długo przed rozpoczęciem starć. Na pierwszy rzut oka na zestawienia było wiadomo, że będzie się działo. A gdy wszystko się już zaczęło, w klatce poleciały prawdziwe iskry!

Tymczasem, od pierwszego pojedynku, w którym Alan „Alan Człowieku” Godziński niespodziewanie pokonał przez techniczny nokaut Przemysława „Kolara” Kolarczyka zawrzało w oktagonie!

Równie ogniście było w kolejnych walkach. I tak, na przykład, zaledwie po kilku sekundach zakończyła się walka Mateusza „Tarzana” Leśniaka z Pawłem „Scarface” Bombą. Drugi z kolei padł na deski znokautowany prawym sierpowym, a w efekcie – sędzia był zmuszony przerwać walkę. W pierwszej rundzie zakończyła się dodatkowo także walka samego Alana Kwiecińskiego z Dawidem Załęckim!

Czytaj też: RELACJA Z FAME MMA 13

Złota walka kobiet!

Z kolei doskonały popis dały panie! Poważną wymianę ciosów oglądaliśmy w rywalizacji Lil Masti z Zusje. Tyle prawych prostych, ile poleciało podczas tego pojedynku nie sposób zliczyć! Całą tę walkę na punkty wygrała Lil Masti. Niestety, nie każdy miał tyle szczęścia… Wielki Robert Burneika w pierwszych sekundach walki doznał kontuzji nogi i nie mógł kontynuować pojedynku. W walce wieczoru wygrał natomiast Alberto Simao. 

High League 3 wyniki

Po tym starciu – na które czekali chyba wszyscy – miało nastąpić kolejne, którego nie moliśmy się doczekać… Don Diego miał się zmierzyć z Denisem Załęckim. Przed wyjściem zawodników do oktagonu, na ekranie pojawił się nam jednak sam włodarz federacji – Malik Montana. Ten z kolei oficjalnie ogłosił, że do pojedynku jednak nie dojdzie ze względów bezpieczeństwa.

Tymczasem, jeśli chodzi o ceny dostępu do HIGH League 3 w PPV – opcje były dwie. Po pierwsze wariant BASIC – opiewał na cenę od 29,99 zł. W efekcie tego pakietu można było obejrzeć całe wydarzenie w jakości 720p. A co więcej – każdą walkę obejrzeć jeszcze raz, przez kolejne 24-godziny.

Z kolei dla największych fanów przygotowano dodatkowy wariant pay-per-view HIGH League 3 PREMIUM. Od 34,99 zł stream live dostępny był w HD 1080p! Równocześnie można było śledzić także transmisję z Hejt Roomu.

High League 3 wyniki

  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” ” Kubiszyn – WALKA NIE ODBYŁA SIĘ „ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA”
  • Alberto Simao vs. Marcin Dubiel – Alberto Simao wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
  • Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika vs. Robert „Robur” Orzechowski – Robert „Robur” Orzechowski wygrywa przez TKO w 1. rundzie po kontuzji rywala
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz vs. Kamila „Zusje” Smogulecka – Aniela „Lil Masti” Bogusz wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
  • Alan „Alanik” Kwieciński vs. Dawid „Crazy” Załęcki – Dawid „Crazy” Załęcki wygrywa przez TKO w 1. rundzie!
  • Ewa Brodnicka vs. Kamila Wybrańczyk – Ewa Brodnicka wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
  • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs. Kamil Kossakowski – Kamil Kossakowski wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
  • Paweł „Scarface” Bomba vs. Mateusz „Tarzan” Leśniak – Mateusz „Tarzan” Leśniak wygrywa przez TKO w 1. rundzie
  • Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs. Alan „Alan Człowieku” Godziński – Alan „Alan Człowieku” Godziński wygrywa przez TKO w 1. rundzie
Wszystkie materiały foto i video pochodzą z oficjalnych źródeł federacji High League.

Czytaj też: RELACJA Z TYMEX BOXING NIGHT 21 – HOTPAY W RINGU W BYTOMIU!

Najnowsze wpisy

Social Media