Relacja z Tymex Boxing Night 21 – HotPay w ringu w Bytomiu!

R

22 kwietnia sponsorowaliśmy kolejną już galę! Tymex Boxing Night 21 jest już historią, ale… Emocje do dziś nie opadają! Transmisja TV dostępna była na TVP Sport, z kolei transmisja internetowa – na TVP Sport.

W międzyczasie wydarzenia wydarzyło się wiele. Było mnóstwo emocji, ale nie zabrakło także… Powrotów! Do ringu wrócił przecież doskonale znany już Tomasz Gromadzki (11-4-1, 3 KO).

Dla popularnego „Zadymy”, który uczestniczył ostatnio w walkach na gołe pięści w federacji GROMDA, był to… Debiut bokserski od ponad dziewiętnastu miesięcy.

Czytaj też: RELACJA Z GROMDA 8 – HOTPAY KOLEJNY RAZ W RINGU

22 kwietnia sponsorowaliśmy kolejną już galę! Tymex Boxing Night 21 jest już historią, ale... Emocje do dziś nie opadają!

Gala boksu Tymex Boxing Night 21: Śląskie Uderzenie miała miejsce w Bytomiu. Co ciekawe, to właśnie tutaj Damian Jonak po raz trzeci zmierzył się z Andrew Robinsonem. I była to, oczywiście, walka wieczoru!

Z kolei pytań w kontekście tego pojedynku było mnóstwo – przede wszystkim takie, czy po porażce i remisie w końcu pokona Amerykanina? Na dystansie ośmiu rund po trzy minuty jednogłośnie lepszy w werdykcie okazał się Jonak właśnie!

Nie ukrywam, że tak, szczególnie dokuczliwe jest to, że „odzywają” się stare kontuzje np. dłoni. Są już tak porozbijane, że na pewno nie nadawałbym się do walk na gołe pięści (śmiech). Proces regeneracji również trwa dłużej. Wieku nie oszukasz, ale gdybym nie kochał tego, co robię, to nie bawiłbym się w to dalej.

Damian Jonak

Czytaj też: RELACJA Z WOTORE 5! HOTPAY NA MACIE

Karta walk gali Tymex Boxing Night 21: Śląskie Uderzenie

  • Damian Jonak vs. Andrew Robinson
  • Stanisław Gibadło vs. Mateo Damian Veron
  • Kamil Młodziński vs. Wilberto Blanco
  • Tomasz Gromadzki vs. Adam Koprowski
  • Remigiusz Smoliński vs. Borna Grcić
  • Aleksander Jasiewicz vs. Bazargur Jugder
  • Wiktor Szadkowski vs. Damian Szewczyk
  • Martin Gottschall vs. Paweł Strykowski

22 kwietnia sponsorowaliśmy kolejną już galę! Tymex Boxing Night 21 jest już historią, ale... Emocje do dziś nie opadają!
źródło: facebook Tymex Boxing Promotion.

Najnowsze wpisy

Social Media