HotPay w oktagonie Clout MMA 4

H

Clout MMA 4 to kolejna gala freaków, która miała być zwieńczona pasjonującym pojedynkiem Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Niestety, o ile cała gala była niezwykle gorąca i emocjonująca, a zawodnicy pokazywali hart ducha, mnóstwo krwi i zenit emocji, o tyle oczekiwane starcie skończyło się po… Zaledwie kilkudziesięciu sekundach. Najman po jednym z ciosów padł na matę. Co więcej – nie miał zamiaru z niej wstać. Sędzia zatem zakończył walkę, którą przez nokaut wygrał Jacek Murański. A temu wszystkiemu przyglądaliśmy się wprost z oktagonu. Znowu! Zobaczcie! Przeżyjmy to jeszcze raz wspólnie!

Czytaj też: GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD – KOLEJNA GALA ZA NAMI

Marcin Najman oraz Jacek „Muran” Murański należą do grupy najbardziej charakterystycznych i znanych postaci w świecie polskich freak fightów. Co więcej to właśnie na nich czekano w minioną sobotę najbardziej… Ich pojedynek, tuż po jego ogłoszeniu, cieszył się ogromnym zainteresowaniem fanów sportów walki na poziomie amatorskim. Niestety, fani mogą czuć się nieco oszukani i zawiedzeni tym, co się wydarzyło…

Ich walka skończyła się niesamowicie szybko, bo po 48 sekundach. Najpierw jednak doszło do przepychanek, wyzwisk i szeregu napiętych chwil. Obaj panowie od początku na siebie ruszyli z ciosami. Później nastąpił moment wyciszenia, aż w końcu „Muran” trafił Marcina Najmana nasadą ręki. Nie był to zabroniony ruch, jednak Najman natychmiast upadł na deski, podnosząc, że przeciwnik trafił go w oko. Sędzia rozpoczął liczenie, a po jego zakończeniu przerwał to starcie. Muran ewidentnie nie był zadowolony z takiego obrotu spraw, czemu dawał jasny wyraz.

Pozostałe starcia Clout MMA 4

Doskonanym debiutem okazałą się też walka raperów: Michał ”Zbuku” Buczek już w pierwszej chwili zastopował Pawła ”Majora SPZ” Majewskiego. ”Major SPZ” rozpoczął od niskiego kopnięcia, jednak rywal błyskawicznie wystrzelił po nogi. ”Zbuku” z kolei rozpuścił ręce, a Majewski próbował siłowo wstać, ostatecznie jednak próby te spaliły na panewce, a ”Zbuku” wykorzystał dogodną pozycję i dalej bił z góry.

W międzyczasie wieczoru także Lexy Chaplin udowodniła, że zrobiła naprawdę duże postępy. W efekcie poważnych treningów postawiła jasne warunki byłej mistrzyni FAME MMA – Marcie Linkiewi. Przegrała jednak jednogłośną decyzją sędziów z doświadczoną rywalką. W tej walce było naprawdę dużo wymian, więc Lexy ma powodu do dumy!

Czytaj też: FAME MMA 20 ZA NAMI! JUŻ 20 WSPÓLNYCH EDYCJI

 Lexy często dochodziła do celu, wyprowadzała szereg ciosów i, zdaje się, nieco zaskoczyła tym rywalkę. ”LinkiMaster” mimo to biła mocniej, a wefekcie czego po jednym z ciosów Chaplin była liczona. Mimo to doszło do kolejnych rund! Drugą rundę Lexy rozpoczęła dobrym frontem, szukała okazji, jednak nie mogła znaleźć recepty na przeciwniczkę. Linkiewicz zamykała rywalkę na siatce. Z kolei Chaplin ponownie zaskoczyła w tej walce i ciosami prostymi oraz prawym trafiła oponentkę. W efekcie, w trzeciej rundzie obie od początku ruszyły na mocne ciosy i wymiany. Lexy szło doskonale, ale to Linkiewicz uderzenia robiły większe wrażenie, a co za tym idzie – skończyła walkę z powodzeniem!

Lista walk Clout MMA 4

Lista walk Clout MMA

Main event

 • [K-1, małe rękawice]: Lexy Chaplin vs Marianna Schreiber (walka się nie odbyła)

Co-main event

 • [Boks, małe rękawice]: Marcin Najman vs Jacek Murański

Karta główna

 • [K-1, małe rękawice]: Dawid „Crazy” Załęcki vs Patryk „Wielki Bu” Masiak
 • [K-1, małe rękawice]: Lexy Chaplin vs Marianna Schreiber
 • [MMA]: Michał „Zbuku” Buczek vs Paweł „Major SPZ” Majewski
 • K-1, małe rękawice]: Lexy Chaplin vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz
 • [MMA]: Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak vs Adrian Cios
 • [Boks, małe rękawice]: Daniel Omielańczuk vs Kamil Minda
 • [MMA]: Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Piotr „Bestia” Piechowiak

Karta wstępna

 • [MMA]: Piotr „Lizak” Lizakowski vs Przemysław „Sequento” Skulski
 • [MMA]: Rafał „Boro” Borkowski vs Wojciech „Rekordzista” Sobierajski

Najnowsze wpisy

Social Media