Gromda 16: W IMIĘ ZASAD – kolejna gala za nami

G

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD to kolejna już odsłona elitarnej gali walk na gołe pięści. Bez punktacji sędziowskiej, bez kategorii wagowych, bez limitu czasowego (5 runda do końca)! Tak trzeba żyć! Bo to GROMDA! A wśród tej krwi – my, oczywiście! Sprawdźcie, czy dobrze widać nas w ringu!

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD to kolejna już odsłona elitarnej gali walk na gołe pięści. Bez punktacji sędziowskiej, bez kategorii wagowych, bez limitu czasowego (5 runda do końca)! Tak trzeba żyć! Bo to GROMDA! A wśród tej krwi - my!
GROMDA 16 zapowiadała się niezwykle interesująco. W walce wieczoru doszło przecież do finału z 14. edycji, Lander „Basque” Serey vs Michał „Buła” Bańbuła. Dodatkowo nie były nam też obce wielkie emocje, które zapewniły starcia Sebastian „Scarface” Skiermański vs Artur „Arturo” Sargsjan i Marcin „Wasyl” Wasilewski vs Jakub „Joker” Szmajda. Warto jednak zaznaczyć w tym miejscu, że Daniel „PIASEK” Piaskowski oraz Mariusz „SIWY” Siwiak musieli wycofać się z rywalizacji z powodu urazów odniesionych w ćwierćfinałowych występach. W efekcie - półfinały zostały odwołane, a pojedynek Dominik „SUCHY” Suchecki vs Artur „BICEK” Kubiak zyskał miano finału turnieju GROMDA 16.

GROMDA 16 zapowiadała się niezwykle interesująco. W walce wieczoru doszło przecież do finału z 14. edycji, Lander „Basque” Serey vs Michał „Buła” Bańbuła. Dodatkowo nie były nam też obce wielkie emocje, które zapewniły starcia Sebastian „Scarface” Skiermański vs Artur „Arturo” Sargsjan i Marcin „Wasyl” Wasilewski vs Jakub „Joker” Szmajda. Warto jednak zaznaczyć w tym miejscu, że Daniel „PIASEK” Piaskowski oraz Mariusz „SIWY” Siwiak musieli wycofać się z rywalizacji z powodu urazów odniesionych w ćwierćfinałowych występach. W efekcie – półfinały zostały odwołane, a pojedynek Dominik „SUCHY” Suchecki vs Artur „BICEK” Kubiak zyskał miano finału turnieju GROMDA 16.

Wydarzenie miało miejsce w miniony piątek – 1 marca, a na plakacie pojawił się Sebastian Skiermański, czyli popularny „Scarface”. Ten z kolei, co ważne, nie walczył na gali GROMDA 15, więc dość logicznym jest wystawienie Go na kolejnym wydarzeniu. Scarface zrobił wszystko, aby zanotować wygraną! Walki, jak zwykle, toczyły się w niewielkim ringu o wymiarach 4 na 4 metry. Zawodnicy z kolei walczyli na dystansie 4 rund po 2 minuty. Zaistniał także dodatkowo warunek, że jeśli zajdzie taka potrzeba – zawodnicy wyjdą do rundy piątej, która była już, z założenia, nielimitowana czasowo. Pojedynki trwały do nokautu lub poddania się rywala. Sędziowie punktowi zdają się więc tutaj całkiem zbędni. Równocześnie nie było też podziału na kategorie wagowe.

Walka wieczoru:

  • Serey „Basque” Lander vs Michał „Buła” Bańbuła

Turniej GROMDA 16

Ćwierćfinały:

  • Dominik „Suchy” Suchecki vs Bartosz „Aslan” Dąbrowski
  • Daniel „Piasek” Piaskowski vs „Ruszki”
  • Artur „Bicek” Kubiak vs „Paczek”
  • Damian „Spejson” Waluch vs Mariusz „Siwy” Siwiak

Super fighty:

  • Sebastian „Scarface” Skiermański vs Artur „Arturo” Sargsjan
  • Marcin „Wasyl” Wasilewski vs Jakub „Joker” Szmajda
  • Lukáš „Fury” Šmidek vs Dominik „Domino” Machlik
  • Damian „Kiwi” Kiwior vs Artur „Arczi” Chmielewski
  • Rafał „Łazar” Łazarek vs Mariusz „Mario” Kruczek

Transmisja z gali GROMDA 16: W imię zasad dostępna była wyłącznie na GROMDA.tv. Z kolei koszt dostępu PPV wynosił 34,99 zł.

Najnowsze wpisy

Social Media