Relacja z Fame – HotPay sponsorem po raz 14

R

Za nami doskonała (jak zwykle) gala Fame MMA, a przed Wami relacja z wydarzenia!! Już 14 raz wspieraliśmy federację Fame w wydarzeniu, i – co ciekawe – tym razem znów pokazali, co potrafią! Działo się wiele, ale to z pewnością jeszcze nie koniec, bo przecież sam włodarz – Krzysztof Rozpara – przedstawił kilka nowości, które są w planach, więc… Jeszcze emocje dobrze nie opadły, a już czekamy na kolejną odsłonę!

Czytaj też: RELACJA Z FAME MMA 13

Tymczasem, w ostatnią sobotę Fame MMA 14 pokazało same smaczki. Byliśmy świadkami aż dziewięciu pojedynków! W walce wieczoru łokciami rozpychał się Tromba, w efekcie pokonując Gimpera TKO w drugiej rundzie. Zwycięstwa zanotowali także Xajoo, Fagata czy Norman Parke!

Co ciekawe, Fame 14 rozpoczął się darmową – dostępną jeszcze w serwisie YouTube – walką Laluny z Wiki, w której… Niespodziewanie lepsza okazała się ta druga! Mówię niespodziewanie, bo przecież Wiki rozpoczęła treningi dosłownie chwilę przed wyjściem do oktagonu. 

Później mogliśmy zobaczyć zwycięstwo Dawida Malczyńskiego z Hejterem. W międzyczasie sporo emocji przyniosła także walka Alanika z Murańskim, w której… Ten drugi rozłożył rywala na łopatki! Na deskach wylądował także Mateusz Fit Lovers Janusz. 

Z kolei pas mistrzowski w kategorii do 77 kg obronił Maksymilian Wiewiór Wiewiórka. Bez większych problemów pokonał Krychę Wilczaka, a co ciekawe – przez jednogłośną decyzję! 

Atrakcją wieczoru niewątpliwie była… Klatka rzymska, w której to Norman Parke nie dał szans Piotrowi Szelidze.

Czytaj też: RELACJA Z WOTORE 5! HOTPAY NA MACIE

Relacja zdjeciowa z Fame 14:

RELACJA Z Fame 14 – z HotPay’em w oktagonie!

Obok powyższych HotPay przyglądał się z belek i samej maty jeszcze takim pojedynkom jak co-main eventom! Pojawił się Xajoo, który w zasadzie bez większego wysiłku pokonał Nitra, i Fagata pokonująca Monikę Kociołek!

Fame 14 - relacja z HotPay’em w oktagonie!

Fame MMA 14 – WYNIKI WSZYSTKICH WALK

  • walka wieczoru: Gimper vs Tromba: Tromba wygrał przez TKO w drugiej rundzie
  • co-main event: Agata Fagata Fąk vs Monika Kociołek: Agata Fagata Fąk wygrała jednogłośną decyzją sędziów
  • co-main event: Sergiusz Nitro Górski vs Marcin Xayoo Majkut: Marcin Xayoo Majkut wygrał przez TKO w pierwszej rundzie
  • walka o mistrzowski pas kat. 77 kg: Wiewiór vs Krycha: Maksymilian Wiewiór Wiewiórka wygrał jednogłośną decyzją sędziów
  • Piotr Szeli Szeliga vs Norman Parke: Norman Parke wygrał przez TKO w drugiej rundzie
  • Mateusz Matt Fit Lovers Janusz vs Adam AJ Josef: Adam AJ Josef wygrał przez KO w pierwszej rundzie
  • Alan Alanik Kwieciński vs Mateusz Muran Murański: Mateusz Muran Murański wygrał niejednogłośną decyzją sędziów
  • Mariusz Hejter Słoński vs Dawid Malczyński: Dawid Malczyński wygrał przez TKO w pierwszej rundzie
  • Wiktoria Wiki Jaroniewska vs Katarzyna LalaLuna Aleksander: Wiktoria Wiki Jaroniewska wygrała niejednogłośną decyzją sędziów 

Podobnie jak w przypadku wszystkich gal organizacji FAME, transmisje śledzić można było wyłącznie po wykupieniu pakietu PPV za pośrednictwem oficjalnej platformy wydarzenia.

Potraficie znaleźć nas na fotkach?

Czytaj też: RELACJA Z TYMEX BOXING NIGHT 21 – HOTPAY W RINGU W BYTOMIU!

Najnowsze wpisy

Social Media