Relacja z FAME MMA 18

R

FAME MMA 18 za nami! Było, jak zwykle, gorąco, krwawo i zapierająco dech w piersiach! Czy Amadeusz Roślik pokonał dwóch rywali na jednej gali? Pewnie wiecie, my też wiemy, ale… Przeżyjmy to jeszcze raz! Wróćmy do sobotniego wydarzenia w Łodzi! A my, oczywiście, byliśmy częścią tego wydarzenia!

FAME MMA 18 miało być popisem Amadeusza Ferrariego, który na gali w Łodzi zamierzał podjać się aż dwóch walk z rzędu. I o ile jego widowisko z Kacprem Błońskim rozegrało się na pełnym dystansie – o tyle w międzyczasie doznał złamania nosa i pęknięcia oczodołu. W efekcie – lekarze nie pozwolili na walkę z Marcinem Dubielem.

Czytaj też: HOTPAY 17 RAZ SPONSOREM FAME MMA

Relacja z kolejnego FAME

Na początek jednak warto zaznaczyć, że przed alą nie brakowało tzw. dymów. Gorąco było przede wszystkim między Daro Lwem, a Marconiem.

Do ostrzejszej walki słownej doszło między nimi podczas drugiej konferencji FAME MMA 18. „Daro Lew” i Natan Marcoń ruszyli na siebie podczas panelu w trakcie czwartkowego wydarzenia. Kolejny raz zawrzało w trakcie udzielania wywiadów na ściankach. Podczas walki jednak mieliśmy szansę zobaczyć dość… Niecodzienny widok, gdy Daro Lew… biegał w klatce, uciekając przed rywalem.

Gdy wyprowadzał ciosy te okazywały się jednak celne i dochodziły do głowy Marconia. Koniec końców – Daro Lew był zbyt pasywny i sędzia podniósł walkę do stójki.

Jednak to nie wszystko, bo przecież kolejnym ważnym wydarzeniem gali FAME MMA 18 było zwycięstwo Maksymiliana Wiewiórki, który… Jako debiuttant w historii został podwójnym mistrzem tej federacji!

Co ciekawe, bardzo dużo złej krwi było też – a w zasadzie wciaż jest – między Ewą Brodnicką, a Martą Linkiewicz. To one wzbudzały w sobie na konferencjach chyba najwięcej nienawiści, a co ważniejsze – starcie można było postrzegać jako zdecydowanie jedno z ciekawszych! Przede wszystkim dlatego, że obie panie wróciły do oktagonu po sporej przerwie!

Relacja z FAME MMA 18 – karta walk

 • Marcin Dubiel vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik – walka nie odbyła się
 • Kacper „Crusher” Błoński vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik (zwycięstwo przez jednogłośną decyzję sędziów)
 • Ewa Brodnicka (zwycięstwo przez jednogłośną decyzję sędziów) vs. Marta „Linkimasterll Linkiewicz
 • Dawid „Dzinold” Rzeźnik (zwycięstwo przez niejednogłośną decyzję sędziów) vs. Robert „Sutonator” Pasut
 • Arkadiusz Tańcula vs. Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (zwycięstwo przez niejednogłośną decyzję sędziów)
 • Tomasz „Zadyma” Gromadzki (zwycięstwo przez niejednogłośną decyzję sędziów) vs. Alan Kwieciński
 • Michał „Wampir” Pasternak (zwycięstwo przez poddanie rywala przez narożnik) vs. Piotr „Szeli” Szeliga
 • Natan „Pierzasty” Marcoń vs. Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk (zwycięstwo przez jednogłośną decyzję
  sędziów)
 • Elizabeth „Lizi” Anorue vs. Dominika Rybak (zwycięstwo przez techniczny nokaut)
 • Mateusz Spysiński vs. Jakub „Paramaxil” Frączek (zwycięstwo przez jednogłośną decyzję sędziów)

Czytaj też: HOTPAY SPONSOREM TYMEX BOXING NIGHT 20

Najnowsze wpisy

Social Media