HotPay 17 raz sponsorem FAME MMA

H

3 lutego miała miejsce 17. odsłona FAME MMA. Wszystkie oczy fanów gal walk freakfightowych były zwrócone właśnie na nią! Wszystko przez to, że w oktagonie zawalczyło przede wszystkim dwóch wspaniałych – Sebastian Fabijański i Cezary Jóźwik. Sam HotPay z kolei stanął obok i był – po raz 17 już – sponsorem FAME MMA!

Już 17 raz pojawiliśmy się w oktagonie największej freakfightowej federacji MMA – FAME MMA! Tym razem weszliśmy w weekend z przytupem, bo gala miała miejsce w piątek. Największym oczekiwanym tego wieczoru, zdaje się, był Sebastian Fabijański. Aktor/raper/malarz postanowił po raz pierwszy spróbować sił w oktagonie FAME. Co ważne – sam zapowiedział, że do pojedynku nie stanie on sam, lecz jego… Alter ego!

Jednak obok niego pojawiły się także inne osobistości, których walki nie sposób było ominąć! Co się działo? Zobaczcie!

Czytaj też: FAME MMA 16 – HOTPAY W OKTAGONIE

HotPay sponsorem FAME MMA! Już 17 raz pojawiliśmy się w oktagonie największej freakfightowej federacji MMA - FAME MMA! Tym razem weszliśmy w weekend z przytupem, bo gala miała miejsce w piątek. Największym oczekiwanym tego wieczoru, zdaje się, był Sebastian Fabijański. Jednak obok niego pojawiły się także inne osobistości, których walki nie sposób było ominąć! Co się działo? Zobaczcie!

HotPay 17 raz sponsorem FAME MMA

Na ekranie FAME MMA 17 pojawił się na przykład Wrzosek, który był zdecydowanym faworytem walki z Piotrem Szeligą. Ten pierwszy ma już doświadczenie przecież w UFC, a także dzierżył pas mistrza kategorii piórkowej organizacji KSW.

Co ciekawe, konfrontacja nie potoczyła się jednak po jego myśli! To dopiero było zaskoczenie, bo już w 47. sekundzie jedno z pierwszych kopnięć „Szeliego” wylądowało na łydce Wrzoska. W efekcie – spowodowało upadek. Co ważne – to była akcja kończąca, bo… Wrzosek doznał złamania ręki i nie był w stanie wrócić już do walki.

17. edycja rozpoczęła się jednak od jedynej żeńskiej walki wieczoru. Debiutująca w federacji Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk zmierzyła się z Wiktorią „Wiki” Jaroniewską. Ta druga z kolei już dwukrotnie triumfowała w oktagonie. Co ciekawe jednak – mimo mniejszego doświadczenia – „Sheeya” pokonała rywalkę w pierwszej rundzie. 

W oktagonie FAME MMA 17 pojawił się także były członek Ekipy Friza Mikołaj „Mixer” Magdziarz. Ten stanął twarzą w twarz z patostreamerem Marcinem „Rafonixem” Krasuckim. Pojedynek zakończył się błyskawicznie. Otóż wielki Rafonix pokonał rywala po zaledwie… 44 sekundach!

Równocześnie, do oktagonu wkroczyli też znany z „Warsaw Shore” Alan Kwieciński (zastąpił kontuzjowanego Arkadiusza Tańculę) oraz Maksymilian Wiewiórka. Kwieciński zakończył starcie w drugiej rundzie, pokonując przeciwnika widowiskowym nokautem!

Fame MMA 17 – wyniki walk

  • Michał „Boxdel” Baron pok. Pawła „Prezesa FEN” Jóźwiaka przez TKO, II runda (Jóźwiak odmówił walki) – klatka rzymska
  • Kamil „Szczurek” Łaszczyk pok. Amadeusza „Ferrariego” Roślika przez TKO (ciosy w dosiadzie), III runda
  • Wacław „Wac Toja” Osiecki pok. Sebastiana „Alterboya” Fabijańskiego przez KO, I runda – walka w K-1
  • Tomasz „Gimper” Działowy pok. Cezarego „Czarmageddona” Jóźwika przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Alan Kwieciński pok. Maksymiliana „Wiewióra” Wiewiórkę przez KO, 2. runda – walka w K-1
  • Robert Karaś pok. Filipa „Filipka” Marcinka przez jednogłośną decyzję sędziów – walka w K-1
  • Marcin „Rafonix” Krasucki pok. Mikołaja „Mixera” Magdziarza przez poddanie (duszenie zza pleców), I runda
  • Piotr „Szeli” Szeliga pok. Marcina „Polish Zombie” Wrzoska przez TKO (najprawdopodobniej złamana ręka) – I runda, walka w K-1
  • Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk pok. Wiktorię „Wiki” Jaroniewską przez TKO (ciosy w parterze), I runda

Czytaj też: HOTPAY NAJWIĘKSZYM SPONSOREM GAL SPORTÓW WALKI W 2022 ROKU

Najnowsze wpisy

Social Media