HotPay sponsorem Tymex Boxing Night 20

H

Gala boksu Tymex Boxing Night 20 w Dzierżoniowie miała miejsce 10 marca! Wówczas w oczekiwanej walce wieczoru wystąpił Robert Parzęczewski. A my przyglądaliśmy się temu z pozycji sponsora wydarzenia! HotPay na gali Tymex Boxing Night 20! Zobaczcie, co się działo!

Czytaj też: HOTPAY NAJWIĘKSZYM SPONSOREM GAL SPORTÓW WALKI W 2022 ROKU

W ringu kibice zobaczyli dodatkowo również na przykład Michała Leśniaka, Tomasza Nowickiego oraz Michała Soczyńskiego.

Robert Parzęczewski (30-2, 18 KO) odkąd pojawił się na ringu – miał kontrolę po swojej stronie! Co ważniejsze – 10 marca dopisał do rekordu kolejny nokaut! Na gali Dzierżoniów Boxing Night wygrał przez TKO w 6. rundzie z reprezentującym Niemcy Nuhu Lawalem (27-11, 15 KO). Z kolei jeśli chodzi o porażki – powrót do walki nie udał się Tomaszowi Nowickiemu (10-3, 3 KO), który musiał uznać zwycięstwo Jewhenija Makarczuka (7-0, 3 KO).

Gala boksu Tymex Boxing Night 20 w Dzierżoniowie miała miejsce 10 marca! Wówczas w walce wieczoru wystąpiła polsko-ukraińska pięściarka Aleksandra "Sasza" Sidorenko. A my rpzyglądaliśmy się temu z pozycji sponsora wydarzenia! HotPay znów na gali Tymex Boxing Night! Zobaczcie, co się działo!
HotPay sponsorem Tymex Dzierżoniów Boxing Night
Wyniki gali Tymex Boxing night 20
Wyniki gali Tymex Boxing night 20
Wyniki gali Tymex Boxing night 20
Wyniki gali Tymex Boxing night 20

HotPay sponsorem Dzierżoniów Boxing Night

W odmiennym nastroju po gali w Dzierżoniowie niż Parzęczewski jest jednak Tomasz Nowicki. Zawodnik wrócił do boksu po zawirowaniach życiowych, ale… Niestety, pięściarz nie był w stanie pokonać Jewhenijowi Makarczukowi. W efekcie – białorusin zwyciężył jednogłośnie na punkty.

Prawdziwa walka za mną, ale na szczęście po ostatnich życiowych i sportowych lekcjach wstaję z kolan. Będzie już tylko lepiej!

Tomasz “Joker” Nowicki przed walką.

Równocześnie trzeba zaznaczyć, że bardzo dużo działo się także w pojedynku polsko-polskim Michała Leśniaka z Aleksandrem Jasiewiczem. Ciosy sypały się jeden za drugim, a sam sędzia ringowy był praktycznie bezrobotny. Co za tym idzie – w efekcie, po ośmiu emocjonujących rundach punktujący walkę jednogłośnie opowiedzieli się za… Leśniakiem.

Wyniki gali Tymex Boxing night 20

  • Robert Parzęczewski – Nuhu Lawal – TKO w 6. rundzie 
  • Michał Leśniak – Aleksandr Jasiewicz – jednogłośnie na punkty 
  • Michał Soczyński – Juan Carlos Rodriguez – jednoglośnie na punkty 
  • Tomasz Nowicki– Jewhenij Makarczuk – jednoglosnie na punkty
  • Oskar Wierzejski – Stanislav Eschner – TKO w 2. rundzie 
  • Igor Pryga – Jakub Kasl – jednogłośnie na punkty 
  • Mirosław Kawa – Vladimir Yashin – jendogłośnie na punkty

Czytaj też: HOTPAY 17 RAZ SPONSOREM FAME MMA

Najnowsze wpisy

Social Media