FAME MMA 16 – HotPay w oktagonie

F

To już pewnie Was nie dziwi… Po gali przychodzimy do Was znów z krótką relacją z ostatniego weekendu i 16 już edycji gale FAME MMA! A co za tym idzie – relacji z naszego 16 już pobytu w oktagonie jako operator płatności i sponsor. Jesteśmy przecież związani z federacją od kiedy istnieje! I to powód do dumy! Zobaczcie relację z FAME MMA 16! I – tradycyjnie – znajdźcie nas na macie!

To już pewnie Was nie dziwi... Po gali przychodzimy do Was znów z krótką relacją z ostatniego weekendu i 16 już edycji gale FAME MMA! A co za tym idzie - relacji z naszego 16 już pobytu w oktagonie jako operator płatności i sponsor. Jesteśmy przecież związani z federacją od kiedy istnieje! I to powód do dumy! Zobaczcie relację z FAME MMA 16! I - tradycyjnie - znajdźcie nas na macie!

Miniona sobota – 5 listopada -minęła pod znakiem FAME MMA 16! A co ważniejsze – pod oktagonem! Bo tym razem nawet pojawiliśmy się na miejscu! Wszystko dlatego, że ta edycja gościła w Gliwicach. A jak było? No, jak należało się spodziewać, gorąco!

W efekcie, jeśli byliście z nami – przypomnijcie sobie te emocje! A jeśli nie – wpadajcie i poznajcie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania: czy Pasut wygrał z Murańskim, a Dubiel pokonał Trąbkę? Który debiutant najlepiej się zaprezentuje w federacji? Czy wyniki FAME MMA 16 są zaskakujące? Zapraszam!

Czytaj też: HOYPAY SPONSOREM PRIME MMA 3 – ZDJĘCIA

 FAME MMA 16

Jeśli chodzi o najważniejsze pojedynki – te znów wzbudziły mnóstwo zainteresowania! W walce wieczoru szesnastej już edycji w pojedynkach gwiazd polskiego Internetu pojawił się influencer, youtuber znany m.in. z udziału w projekcie Team X – Marcin Dubiel. Ten, doskonale znany już z oktagonu, zmierzył się z członkiem kultowej Ekipy Friza – Mateuszem „Trombą”.

W międzyczasie, gdy oczekiwaliśmy jednak na walkę wieczoru – działo się równie wiele! W efekcie, ponowie w klatce FAME MMA pojawi się Jacek Murański. Muran stoczył starcie o pierwsze zwycięstwo, po dwóch porażkach, które zadał mu sam Arkadiusz Tańcula.

Czytaj też: RELACJA Z TYMEX BOXING NIGHT 22

GALA FAME – krew, pot i emocje

Oczywiście, równocześnie gala nie mogłą odbyć się bez walki kobiet! Kto tym razem pojawił się w piękniejszej odsłonie oktagonu? Otóż o pierwsze zwycięstwo w klatce walczyła Marta „Martirenti” Rentel. Co ciekawe, Martirenti konfrontowała się z Wiktorią Jaroniewską.

Obie Panie rozpoczęły to starcie w bardzo dobrym tempie. Wiki bardzo sprawnie przechwyciła nogę rywalki pod koniec pierwszej i w efekcie… W drugiej rundzie sprowadziła całą walkę do parteru. I tutaj właśnie Jaroniewska zakończyła rywalizację!

Co ciekawe, po dłuższej przerwie do klatki FAME MMA 16 powrócił Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk, który w pojedynku w formule K1 musiał, niestety, przyznać się do… Wyższości Filipa „Filipka” Marcinek. Ten z kolei doskonale znokautował przeciwnika prawym sierpowym. I to tuż przed zakończeniem inauguracyjnej rundy!

Równocześnie, koniecznie trzeba dodać, że w ramiona federacji wszedł aktor i twórca w ogóle… Sebastian Fabijański!

FAME MMA 16 - wyniki
FAME MMA 16 - wyniki

Niebagatelny jest dodatkowo fakt, że podczas 16. gali swój jubileuszowy – dziesiąty pojedynek pod logiem FAME MMA stoczył Adrian „Polak” Polański.

W efekcie ten doświadczony freak fighter, mimo zapowiedzi, wcale nie ruszył do zbyt zdecydowanego ataku i z trafiał „Patrykosa” powoli, ale z precyzją godną chirurga! Mimo ciosów Domke przetrwał kryzys i bohatersko dotrwał do końca pojedynku.

Bardzo ważnym pojedynkiem był także ten „Ferrariego” z „Hejterem”, w którym to… „Ferrari” rozkłada „Hejtera” na łopatki!

Czytaj też: KOLEJNY FIGHT EXCLUSIVE NIGHT ZA NAMI! HOTPAY SPONSOREM

FAME MMA 16 – wyniki

  • Marcin Dubiel pokonał Mateusza „Trombę” Trąbka przez TKO w pierwszej rundzie
  • Robert „Sutonator” Pasut pokonał Jacka Murańskiego przez TKO w drugiej rundzie
  • Patryk „Bandura” Bandurski pokonał Alana Kwiecińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik pokonuje Mariusza „Hejtera” Słońskiego przez TKO (ciosy w parterze) w pierwszej rundzie
  • Mateusz „Matt Meknife” Janusz pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Krystiana „Krychę” Wilczaka
  • Adrian „Polak” Polański pokonał przez decyzję sędziów Patryka „Patrykos” Domke
  • Filip „Filipek” Marcinek pokonał przez KO w pierwszej rundzie Dariusza „Daro Lwa” Kaźmierczuka
  • Dawid „Dzinold” Rzeźnik pokonał Szymona „Szymoola” Bessera przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Wiktoria „Wiki” Jaroniewska pokonała Martę „Martirenti” Rentel przez TKO (ciosy w parterze) w drugiej rundzie
  • Radosław „Wiejski Koks” Paszko pokonał Natan „Boga Estetyki” Marconia przez jednogłośną decyzję sędziów

Najnowsze wpisy

Social Media