Kolejny Fight Exclusive Night za nami! HotPay sponsorem

K

Piąta już w tym roku gala organizacji Fight Exclusive Night przeszła do historii w sobotę 15 października we Wrocławiu! A my, oczywiście, tam byliśmy! Zobaczcie zdjęcia z kolejnego FENu, którego byliśmy sponsorem i operatorem płatności! Rozsiądźcie się wygodnie, bo… Będzie warto!

Piąta już w tym roku gala organizacji Fight Exclusive Night przeszła do historii w sobotę 15 października we Wrocławiu! A my, oczywiście, tam byliśmy! Zobaczcie zdjęcia z kolejnego FENu, którego byliśmy sponsorem i operatorem płatności! Rozsiądźcie się wygodnie, bo... Będzie warto!
Fight Exclusive Night ma nowego czempiona - Polak zdominował Ukraińca
Fight Exclusive Night ma nowego czempiona - Polak zdominował Ukraińca

Fight Exclusive Night ma nowego czempiona – Polak zdominował Ukraińca

Tymczasem, trzeba powiedziec jasno: stało się wiele w miniony weekend. W efekcie najnowszej odsłony gali federacji FEN – wielki Cezary Oleksiejczuk w walce wieczoru pokonał Adriana Zielińskiego i – co za tym idze… Obronił pas mistrzowski w kategorii półśredniej. Z kolei Michał Andryszak stał się oficjalnym mistrzem wagi ciężkiej, a Łukasz Charzewski nosi tytuł czempiona wagi lekkiej.

Równocześnie muszę powiedzieć – niemal na wdechu – że Mansur Abdurzakov (9-3) pokonał Szymona Duszę (11-8) przez poddanie w trzeciej rundzie. Pojedynek dawał do wiwatu, a sam Borz zmuszał przez większość walki Duszę do poddania się. Co więcej wszystkie dynamiczne i dość groźne uderzenia od pewnego momentu stały się standardem! Z kolei w trzeciej rundzie – ostatniej – duszeniem zza pleców zmusił Duszę… Do poddania walki! Można?

W międzyczasie Kamil Wojciechowski (7-0) obronił się! Co ciekawe, po niesamowicie wyrównanej walce, pokonał niejednogłośnie Łukasza Olecha (1-1). Jeśli jednak mowa o szczegółach – Wojciechowski w pierwszej odsłonie przetrwał próbę trójkąta. Równocześnie – od drugiej, niestety, pojedynek zwolnił. Dało się zauważyć ogromne zmęczenie. W efekcie – w niespiesznym tempie wymieniali się uderzeniami, jakby już od niechcenia. Co za tym idzie – po tych wymianach – już kilku z kolei… Sędziowie orzekli zwycięstwo Wojciechowskiego w stosunku 2 x 29-28, 28-29.

Ponadto – bilans obronił także sam Bartłomiej Dragański (3-0). Ten jednak na początku walki został, co prawda, obalony przez Tomasza Ostrowskiego (0-1). W międzyczsie postanowił zmienić bieg wydarzeń, a w efekcie… Szybko zmusił rywala do poddania zawodów.

 Fight Exclusive Night
 Fight Exclusive Night
Walka wieczoru
  • 77,1 kg: Cezary Oleksiejczuk (10-2) pok. Adriana Zielińskiego (22-12) przez TKO (kopnięcie na korpus), R1
Co-main event
  • 120,2 kg: Michał Andryszak (25-10) pok. Edera de Souzę (19-8) przez TKO (uderzenia), R1
Karta główna
  • 70,3 kg: Łukasz Charzewski (11-1) pok. Anatoliya Zhurakivskiy’ego (8-1) jednogłośną decyzją
  • 77,1 kg: Mansur Abdurzakov (9-3) pok. Szymona Duszę (11-8) przez poddanie (RNC), R3
  • 93 kg: Kamil Wojciechowski (7-0) pok. Łukasza Olecha (1-1) niejednogłośną decyzją (2 x 29-28, 28-29)
  • 65,8 kg: Dawid Kareciński (3-0) pok. Macieja Kalicińskiego (5-6) jednogłośną decyzją (3 x 29-28)
  • 77 kg: Rafał Dudek pok. Denisa Dąbkowskiego jednogłośną decyzją – zasady kickbokserskie
  • 70 kg: Paweł Józefowicz pok. Mateusza Siudaka przez KO (kopnięcie na korpus), R2 – zasady kickbokserskie
Karta wstępna
  • 83,9 kg: Bartłomiej Dragański (3-0) pok. Tomasza Ostrowskiego (0-1) przez poddanie (balacha), R1
  • 65,8 kg: Oskar Stachura pok. Radosława Czajkę przez poddanie (RNC), R1 – zasady semi-pro

Tymczasem, jeśli chodzi o galę Fight Exclusive Night 42 – nie był, oczywiście, dostępny stream online za darmo. W efekcie, jedynym sposobem na śledzenie walk na bieżąco było, jak się pewnie domyślacie – wykupienie FEN 42 PPV. Sama cena dostępu do gali zaczynała się od 39,99 złotych.

Czytaj też: HOYPAY SPONSOREM PRIME MMA 3 – ZDJĘCIA

Najnowsze wpisy

Social Media