Złotów Boxing Night – HotPay sponsorem

Z

Gala Złotów Boxing Night zorganizowana przez grupę Tymex Boxing Promotion przeszła już do historii! A mówimy o tym, bo… Mieliśmy przyjemność pojawić się w gronie sponsorów ów wydarzenia!

Co ciekawe wielki Złotów Boxing Night określano w kuluarach jako miks zawodowego i olimpijskiego
pięściarstwa!

Z kolei wielkopolski Złotów czekał na to wydarzenie całym sobą! I 19 maja tego roku się doczekał! W ringu pojawili się przede wszyscym doświadczeni bokserzy, ale także młodzi i niepokonani!

Złotów Boxing Night – HotPay sponsorem

W walce wieczoru, w swoim rodzinnym mieście, miał wystąpić Damian Wrzesiński. Plan jednak się nie powiódł przede wszystkim z powodu nadchodzącej walki wyjazdowej 27 maja w Belfaście.

W efekcie – walką wieczoru zostały zmagania Eugeniusza Makarczuka z Łukaszem Maćcem. Pojedynek, jak się okazało wygrał Makarczuk.

Z kolei w co-main evencie Tomasz Nowicki efektownie znokautował Johana Pereza. Ciekawostką w kontekście debiutantów okazał się Paweł Brach i… Odnotował swoje pierwsze zwycięstwo. Vasyl Hałych z
kolei, znany z Gromdy pokonał Bartosza Kwiatkowskiego! Było gorąco, emocjonująco i, oczywiście, pełnokrwiście! Czyli tak, jak lubimy najbardziej!

Czytaj też: GROMDA 13 – HOTPAY NA MACIE

Gala Złotów Boxing Night zorganizowana przez grupę Tymex Boxing Promotion przeszła już do historii! A mówimy o tym, bo... Mieliśmy przyjemność pojawić się w gronie sponsorów ów wydarzenia!

Wyniki gali

  • Eugeniusz Makarczuk (8-0) pokonał Łukasza Maćca (28-7-1 )
  • Tomasz Nowicki (1 1-3-0) pokonał Johana Pereza (27-12-2) przez KO
  • Kamil Kuździeń (9-0) vs Artjoma Razhika (1-1-1)
  • Paweł Brach (1-0-0) pokonał Karola Siwka (0-1-0)
  • Vasyl Halych (1-0-1) pokonał Bartosza Kwiatkowskiego (1-2-1) na punkty

Czytaj też: RELACJA Z FAME MMA 18

Najnowsze wpisy

Social Media