PRIME SHOW MMA 4 – HotPay czwarty raz na macie

P

Prime Show MMA 4: Królestwo już za nami! W sobotę 26 listopada w hali Netto Arena w Szczecinie federacja gościła aż dziesięć pojedynków, a głównym starciem wieczoru była walka Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Paweł „Popek” Mikołajuw.

Co prawda, Prime Show MMA 4 raczej wybrał kiepski moment na organizowanie gali. Wydarzenie odbyło się przecież w samym środku mistrzostw świata w piłce nożnej, a przecież znamy polskie priorytety! Mimo to jednak Prime 4 przyciągnął całkiem sporą rzeszę fanów. Przede wszystkim dlatego, że najważniejsza walka odbyła się już po zakończeniu spotkań mundialowych.

W walce wieczoru wielki Don Kasjo nie dał najmniejszych szans Popkowi. W efekcie, w drugiej rundzie znokautował rywala. Mimo to jednak mogliśmy oglądać pojedynek doskonały, bo przegrany wszystkimi siłami starał się postawić przeciwnikowi. Doświadczenie Życińskiego jednak wygrało.

Czytaj też: SILESIAN MMA 7 – RELACJA Z MYSŁOWIC

Prime Show MMA 4: Królestwo już za nami! W sobotę 26 listopada w hali Netto Arena w Szczecinie federacja gościła aż dziesięć pojedynków, a głównym starciem wieczoru była walka Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Paweł "Popek" Mikołajuw.

PRIME SHOW MMA 4 – HotPay na macie!

Jak możecie się domyślać – skoro mówimy o wydarzeniu – byliśmy tam! Oczywiście – zarówno w roli sponsora, jak i operatora płatności! Możemy więc dać Wam informacje z pierwszej ręki – zainteresowanie było, a całe wydarzenie podgrzewał jeszcze fakt ostatniej walki – walki wieczoru.

Co ciekawe, jedną z ważniejszych i ciekawszych walk była ta Kornika z Adamem Oknińskim. Muszę też z tego miejsca przyznać, że Artur „Kornik” Sowiński to ambasador HotPay, który… Pokazał siłę, moc i klasę ponad wszystko! Równocześnie warto zaznaczyć, że mimo, że doświadczenie było po stronie Sowińskiego, to w zasadzie wziął walkę bez żadnego przygotowania. Poradził sobie koncertowo z dużo większym rywalem i wygrał na punkty to starcie. Co ciekawe – to jedna z niewielu konfrontacji tego wieczoru, która nie zakończyła się przed czasem.

Tymczasem trzeba też dodać jedno – na Prime Show MMA 4 w federacji zadebiutował Paweł „Popek” Mikołajuw. Ten, co ważne, ma na swoim koncie walki w KSW czy Fame MMA. Tym razem jednak „Popek” od razu dostał walkę wieczoru, w której zmierzył się właśnie z włodarzem federacji Prime Show MMA Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

W bokserskim pojedynku w małych rękawicach na Prime Show MMA 4 mogliśmy także zobaczyć Michała „Bagietkę” Gorzelańczyka z Łukaszem „Kamerzystą” Wawrzyniakiem. Równocześnie, już po raz drugi dla federacji Prime Show MMA, zawalczył Norman Parke. Ten doświadczony zawodnik ma w swoim portfolio występy na przykład w KSW czy Fame MMA. Jednak tym razem stanął na przeciw Adama Oknińskiego.

Czytaj też: MOVE FEDERATION – HOTPAY W GRONIE PARTNERÓW WYDARZENIA

PRIME SHOW MMA 4 - HotPay na macie!
PRIME SHOW MMA 4 - HotPay na macie!
PRIME SHOW MMA 4 - WYNIKI
Prime Show MMA 4 hotpay sponsorem


PRIME SHOW MMA 4 – WYNIKI

  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Paweł „Popek” Mikołajuw – wygrana Życińskiego przez TKO
  • Kamila „Zusje” Astafiewa – Monika „Esmeralda” Godlewska – wygrana Astafiewej przez TKO
  • Damian „Stifler” Zduńczyk – Adam Soroko – wygrana Soroko przez TKO
  • Michał „Bagietka” Gorzelańczyk – Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak – wygrana Wawrzyniaka przez TKO
  • Anna Andrzejewska – Ewa Piątkowska – wygrana Piątkowskiej jednogłośną decyzją sędziów
  • Adam Okniński – Artur „Kornik” Sowiński – wygrana Sowińskiego jednogłośną decyzją sędziów
  • Tomasz Olejnik – Patryk „Robalini” Śliwa – wygrana Olejnika przez TKO
  • Rafał „Sportowy Świr” Gawron – Piotr „Ochroniarz” Kałuski – wygrana Kałuskiego przez TKO
  • Emil „Księciunio” Bayer – Konrad „Skolim” Skolimowski – wygrana Skolimowskiego przez TKO
  • Aleksandr „Sasha” Muzheiko – Adrian Cios – wygrana Muzheiko przez TKO

Najnowsze wpisy

Social Media