Prime mma 2 – HotPay w oktagonie

P

Prime MMA 2 za nami! Działo się, jak pewnie się domyślacie, wiele! Było gorąco, a oktagon tonął w emocjach! Norman Parke pokazał swoją wyższość i pokonał Grzegorza „Szuliego” Szulakowskiego w walce wieczoru na gali Prime Show 2 MMA.

Jednak to nie wszystko, bo przecież obok nich miejsce miał szereg, równie emojonujących walk! W efekcie, na przykład sam Serigne „Bombardier” Ousmane Dia zdemolował Damiana „Stiflera” Zduńczyka, a Jaś Kapela przegrał w starciu z Konradem „Skolim” Skolimowskim”.

Czytaj też: HOTPAY SPONSOREM DNI ANDRYCHOWA I BAJKOLANDII

Prime MMA Show 2 - byliśmy tam! Zobacz HotPay w oktagonie!
źródło: oficjalny fanpage PRIME MMA, Facebook.
Prime MMA Show 2 - byliśmy tam! Zobacz HotPay w oktagonie!

Prime Show 2 – byliśmy tam! Zobacz HotPay w oktagonie!

Galę rozpoczął pojedynek bokserski! W pierwszej walce „Goryl” walczył z „Kajmano”. Ten pierwszy niemal w momencie zalał się krwią. Potrzebna była więc w efekcie interwencja lekarza. Po chwili udało się jednak na nowo wznowić starcie. Jednak to znowu Kajmano zaatakował Goryla. Ten z kolei po drugim liczeniu nie zgłosił już gotowości do walki, przegrywając przez TKO.

Po drugie – w oktagonie pojawił się sam Sebastian „Ztrolowany” Nowak. Tutaj pokonał Marcina „Mielonidasa” Makowskiego. Co prawda, to druga runda była o wiele żywsza. Tutaj jużzawodnicy spędzili sporo czasu pod siatką. Walka zbliżała się do końca, gdy „Mielonidas” przywitał prawego sierpowego przeciwnika i przegrał na kilkanaście sekund przed zakończeniem walki.

Trzecia walka to z kolei poważne starcie Mateusza „Milu” Mila z Mikołajem Jędruszczakiem. Przewaga zmieniała się tutaj jak w kalejdoskopie! Aż ciężko było nadążyć! Ten drugi próbował obalać rywala. Szybko jednak role się odwróciły… Co ciekawe, później „Milu” zdominował rundę, trzymając przeciwnika w parterze. W decydującej rundzie, co ciekawe przyjął prawego sieprowego na szczękę. Jędruszczak wykorzystał chwilę i… Sprowadził go do parteru. Po sędziowskiej, jednogłośnej decyzji triumfował Mila.

Niedługo później w okragonie pojawili się Dawid „Ambro” Ambroziak i Jakub „Hecman” Rygiel. Hecman jednak nie zanotował tutaj zbyt długiej walki, a co więcej – nie został dopuszczony przez lekarza do drugiej rundy.

Czytaj też: RELACJA Z SILESIAN MMA 6

Prime Show 2 MMA: Skolimowski rozwala Jasia Kapelę
Prime Show MMA
źródło: oficjalny fanpage PRIME MMA, Facebook.

Prime Show 2 MMA: Skolimowski rozwala Jasia Kapelę

Tymczasem, na „scenę” wchodzą Maciej Rataj, który pokonuje Mikołaja „VanDala” Rdzanka.

Ciekawostką i jedną z walk, na którą chyba najwięcej z nas czekało był pojedynek Kapela-Skolimowski. Co ciekawe, pierwsze chwile należały do „Skolima”. W międzyczasie jednak sam Jaś Kapela uciekł przeciwnikowi i doszedł do pozycji bocznej i do dosiadu. Jednak Skolimowski dzielnie się wybronił. Tymczasem, druga runda należała niemal w całości do „Skolima”.

Prime MMA w odsłonie drugiej to także pojedynek, w którym pojawili się: Michał „Bagietka” Gorzelanczyk i Jan „Pacio” Patecki. Co ciekawe, obaj zawodnicy zaczęli od wyprowadzania ostrych ciosów. Patecki sprowadził go do parteru, ale popełnił błąd. Gorzelanczyk wykorzystał potknięcie rywala i wchodząc mu za plecy zaczął duszenie zza pleców, zmuszając Pateckiego do odklepania.

Czas najwyższy więc teraz na… Triumf Pawła „Tyboriego” Tyburskiego. Ten z kolei w 1. rundzie wygrał z Adamem Soroko. Rozpoczęła się seria ostrych ataków, jedak „Tybori” wyprowadził uderzenie na wątrobę rywala!

Okrągłą, dziesiątą walką okazało się starcie kobiet! W efekcie, w oktagonie pojawiła się Dominika Rybak i Klaudia „Klaudusiek” Kapuśniak. Pierwsza runda należała do Kapuśniak, jednak szybko sytuacja się odwróciła! W efekcie, Rybak zaskoczyła rywalkę w drugiej części.

Ostatnie dwie walki wieczoru przyniosły sporo emocji. Jak to przystało na finał, prawda?

W pierwszej z nich pojawił się sam Serigne „Bombardier” Ousmane Dia. Pojedynek z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem jednak okazał się szybką akcją dla Bombardiera.

Z kolei w walce wieczoru – Parke-Szulakowski to Polak pokazał charakter i ogromną wolę walki. Irlandczyk miał przewagę w klatce, jednak już w drugiej rundzie posłał przeciwnikowi potężny lewy sierpowy. Połowa trzeciej rundy miała miejsce przede wszystkim w parterze. Tutaj z kolei Szulakowski bronił się przed atakami rywala jednak to „Szuli” był bardzo mocno zakrwawiony. Ostatecznie przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów.

Czytaj też: RELACJA Z GROMDA 9 – BYLIŚMY TAM


Prime MMA 2 – wyniki

 • Kacper “Kajmano” Kabara pokonał Szymona “Goryla” Pilanca w 1. rundzie przez TKO
 • Sebastian ”Ztrolowany” Nowak pokonał Marcina ”Mielonidasa” Makowskiego w 3. rundzie przez KO
 • Mateusz ”Milu” Mil pokonał Mikołaja Jędruszczaka jednogłośną decyzją sędziów
 • Dawid Ambro pokonał Jakuba ”Hecman” Rygiela w 1. rundzie przez przerwanie lekarza
 • Maciej Rataj pokonał Mikołaja ”VanDal” Rdzanka większościową decyzją sędziów
 • Konrad ”Skolim” Skolimowski pokonał Jasia Kapele w 2. rundzie przez TKO
 • Michał ”Bagietka” Gorzelańczyk pokonał Jana “Pacio” Pateckiego w 1. rundzie
 • Paweł ”Tybori” Tyburski pokonał Adama Soroko w 1. rundzie przez TKO
 • Marcin ”Polish Zombie” Wrzosek pokonał Piotra Kałuskiego w 2. rundzie przez TKO
 • Dominika Rybak pokonała Klaudie Kapuśniak w 2. rundzie przez TKO
 • Sergine ”Bombardier” Ousmane Dia pokonał Damiana ”Stiflera” Zduńczyka w 1. rundzie przez KO
 • Norman ”Stormin” Parke pokonał Grzegorza ”Szuli” Szulakowskiego decyzją sędziów

Najnowsze wpisy

Social Media