HotPay z paczką dla najmłodszych Ukraińców

H

Czasy są smutne. A co więcej – we wszystkich z nas siedzi to, co się dzieje. Wszyscy przecież doskonale znamy sytuację, która od ponad miesiąca dzieje się na terenie Ukrainy. Każemu z nas – w większym lub mniejszym stopniu – zaprząta ona głowę. Każdy z nas wie, co się wydarzyło i do czego doprowadziło. Co więcej, każdy z nas chce pomóc. Wiemy także, że zbrojna napaść Rosji na Ukrainę zniszczyła, a w wielu przypadkach nawet i odebrała życie… Jednak tym, którym udało się uciec próbujemy chociaż w niewielkim stopniu pomóc i wywołać jeden, choćby krótki, uśmiech. Dlatego też HotPay w ostatni poniedziałek marca 2022 roku dostarczył do lokalnej Szkoły Podstawowej nr. 4 w Andrychowie 100 wyprawek dla najmłodszych Ukraińców.

Czytaj też: UKRAIŃSKI SPRZEDAWCA, POLSKI SKLEP, PŁATNOŚCI W HOTPAY – OFERTA DLA UKRAIŃCÓW

A ponieważ Andrychów to małe miasto – bardzo szybko dowiedzieliśmy się o tym, że do pobliskiej szkoły podstawowej trafili nowi, ukraińscy uczniowie. Nie czekaliśmy więc i już w minionym tygodniu rozpoczęliśmy kompletowanie wyprawki. Spakowaliśmy worko-plecaki dla dzieciaków z Ukrainy, by zaraz w poniedziałek móc dostarczyć je na miejsce i, by dzieciaki już od początku tygodnia mogły cieszyć się artykułami szkolnymi i drobną słodkością.

HotPay dla Ukraińców

HotPay dla najmłodszych Ukraińców

Do Szkoły Podstawowej nr. 4 w Andrychowie wraz z początkiem tygodnia trafiła więc wyprawka złożona ze 100 worko-plecaków. 

W efekcie, dla każdego dziecka z Ukrainy przeznaczyliśmy przede wszystkim:

  • artykuły szkolne pierwszej potrzeby,
  • namiastkę dziecięcej normalności – kilka słodkości,
  • drobną zabawkę – dla chwili zapomnienia,
  • artykuły higieniczne.

Wierzymy, że zrodzimy w najmłodszych chociaż jeden uśmiech związany z naszą przesyłką. 

Z tego miejsca chcielibyśmy także oficjalnie powiedzieć jedno: Sława Ukrajini! Niech sytuacja jak najszybciej stanie się historią! Jesteśmy z Wami całym sercem, duchem i myślami. 

Życzymy Wam wszystkiego dobrego!

#razemzUkrainą

____

Co ciekawe, to nie jedyna nasza inicjatywa w kontekście wydarzeń w Ukrainie. Wcześniej już fundacja prowadzona z ramienia HotPay właśnie – zoodoptuj.pl – przeznaczyła dwie palety karmy dla czworonożnych uchodźców przebywających w placówce w Sosnowcu. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Czytaj też: RELACJA Z SILESIAN MMA 5 – HOTPAY SPONSOREM STRATEGICZNYM

Najnowsze wpisy

Social Media