HotPay patronem gali High League 6

H

Gala HIGH League 6 miała miejsce w minioną sobotę 18 marca 2023 roku! I zapisała się na kartach gal sportów walki, jako gala iście królewska! Mnóstwo emocji, krwi i doskonałej walki! A wszystkiemu temu przyglądaliśmy się my w oktagonie – HotPay znów patronował wydarzenie federacji HIGH League! Zobaczcie relację.

Czytaj też: HIGH LEAGUE 5 – RELACJA Z WYDARZENIA

HotPay patronem High League 6

W katowickim Spodku wrzało w sobotę cały dzień! Przede wszystkim od osobstości, jakie go odwiedziły. Na gali mogliśmy oglądać tym razem takich pięściarzy freak fightowych, jak na przykład Marcina Najmana, Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego czy Denisa Załęckiego. Łącznie fani zobaczyli dziewięć walk.

Co ciekawe, po wielu latach przerwy Spodek właśnie zagościł federację, której obecnością w portfolio mogą pochwalić się już takie miejsca, jak na przykład Arena Gliwice czy Atlas Arena.

Event rozpoczał się z wysokiego C, bo od mocnego skończenia z ramienia Rogera Salli. Ten idealnie trafił Mateusza „Gąsiewskiego” Haribo mocnym prawym, a w efekcie – dobił rywala!

https://fb.watch/jnJsF-t2R2/

Później na ekranach widzów i w oktagonie wśród pełnego Spodka kibiców pojawił się Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak oraz Michał Cichy. Pojedynek potrwał pełne trzy rundy, a my nie mogliśmy się zdecydować na kogo patrzeć! Jednak to Matysiak okazał się celniejszy i skuteczniejszy.

Gala HIGH League 6 miała miejsce w minioną sobotę 18 marca 2023 roku! I zapisała się na kartach gal sportów walki, jako gala iście królewska! Mnóstwo emocji, krwi i doskonałej walki! A wszystkiemu temu przyglądaliśmy się my w oktagonie - HotPay znów patronował wydarzenie federacji HIGH League! Zobaczcie relację.
High League 6 - wyniki
Gala HIGH League 6 miała miejsce w minioną sobotę 18 marca 2023 roku! I zapisała się na kartach gal sportów walki, jako gala iście królewska! Mnóstwo emocji, krwi i doskonałej walki! A wszystkiemu temu przyglądaliśmy się my w oktagonie - HotPay znów patronował wydarzenie federacji HIGH League! Zobaczcie relację.
źródło: fanpage HIGH League.

Najman vs. Prezes FEN – najbardziej oczekiwana walka gali

Równocześnie trzeba zaznaczyć, że największe emocje chyba wzbudził pojedynek Marcina Najmana z Prezesem FENu – Pawłem Jóźwiakiem! El Testosteron zdecydowanie postawił na swoim i zaprezentował się zupełnie inaczej niż dotychczas! Walka toczyła się przez pełne trzy rundy, z czego dwie częstochowianin zdecydowanie wygrywał.

Nie bez echa odbył się też pojedynek Marcina Dubiela z „PashaBizepsem”!

https://twitter.com/HIGHLeaguePL/status/1637226295456153602?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1637226295456153602%7Ctwgr%5E834fd85df7cb5dcb95e421de517ecef94dfa6d24%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fsport.interia.pl%2Fmma%2Fnews-high-league-6-wyniki-zobacz-co-dzialo-sie-na-gali-w-katowicanId6663170

High League – wyniki

Walka wieczoru

  • Marcin Dubiel pokonał Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego przez poddanie w 1. rundzie

Karta główna

  • Lexy Chaplin pokonała Paulinę Hornik przez TKO w 2. rundzie – o pas mistrzowski kobiet
  • Paweł „Tybori” Tyburski pokonał Denisa „Bad Boy’a” Załęckiego przez dyskwalifikację – boks w małych rękawicach
  • Marcin „El Testosteron” Najman pokonał Pawła „Prezesa FEN” Jóźwiaka przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn pokonał Dawida „Crazy” Załęckiego przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Denis Labryga pokonał Konrada Karwata przez TKO w 1. rundzie
  • Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk pokonał Kacpra „Ludwiczka” Bociańskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak pokonał Michała Cichego przez jednogłośną decyzję sędziów

Karta wstępna (dostępna na YouTube)

  • Roger Salla pokonał Mateusza „Haribo” Gąsiewskiego przez TKO w 1. rundzie

Czytaj też: RELACJA Z HIGH LEAGUE 4 – HOTPAY W OKTAGONIE

Najnowsze wpisy

Social Media