HotPay i LV BET oficjalnym sponsorem kolejnej edycji FAME MMA!

H

FAME MMA 2 nadchodzi!

Po niemałym sukcesie pierwszej edycji FAME MMA, organizatorzy wydarzenia podjęli naturalną biznesowo decyzję – organizację drugiej edycji!

Podobnie jak podczas pierwszej gali, oficjalnymi sponsorami wydarzenia są 2 firmy: HotPay oraz LV BET.

Mimo, iż FAME MMA jest bardzo świeżą organizacją, nie będziemy ponownie streszczać jej założeń ani fightcardu. Szczegóły na ten temat znajdziecie na ich oficjalnej stronie, na którą serdecznie zapraszamy. Zapewniamy tylko, że podobnie jak przy pierwszej edycji – emocji na pewno nie zabraknie!

 

NIE TYLKO SPONSORING. OBSŁUGA TECHNOLOGICZNA PŁATNOŚCI

Wyłożenie „kasy na ławę” to nie jedyne zadanie sponsorów, jak mogłoby się wydawać.

Z racji na fakt, iż gala FAME MMA 2 ponownie dostępna będzie w systemie PPV, HotPay przypadło niezwykle odpowiedzialne zadanie – obsłużenie płatności, czyli biznesowego filaru dla tego wydarzenia.

Z czterech dostępnych kanałów płatności, HotPay obsłuży aż 3:

  • Przelewy online oraz Blik
  • SMS Premium
  • Paysafecard

Niezależna od nas pozostanie wyłącznie obsługa płatności PayPal, której to ze względów formalnych nie obsługuje żaden procesor płatniczy w kraju. PayPala zawsze uruchamia się bezpośrednio.

Cieszymy się, że włodarze federacji po sukcesie pierwszej edycji ponownie zaufali naszej marce. Obsługa poprzedniej gali była dla nas niemałym wyzwaniem – wszak przy podobnych wydarzeniach wysypywali się nawet więksi dostawcy 😉

Szczęśliwie, mimo ogromnego ruchu, nasza infrastruktura bez większych problemów i przestojów udźwigła miliony requestów wysyłanych przez gotowych na największe emocje widzów.

 

Jak obejrzeć stream FAME MMA 2?

Galę FAME MMA legalnie obejrzeć można wyłącznie za pośrednictwem platformy https://famemma.tv/

Cena dostępu do streamu wynosi zaledwie 18.99 PLN przy płatności Blikiem lub przelewem, 30.75 PLN przy płatności poprzez SMS Premium oraz 19.49 PLN przy płatności poprzez Paysafecard oraz PayPal.

UWAGA!

  1. Oficjalna transmisja dostępna będzie wyłącznie pod wskazanym przez nas adresem. Nie dokonuj płatności na innych serwisach – to prawdopodobnie oszustwo, które chce wyłudzić od Ciebie pieniądze!
  2. W dniu gali serwery mogą być przeciążone – nie odkładaj zakupu dostępu do gali na ostatnią chwilę! Kup już teraz!

 

Zapraszamy na widowisko!

Najnowsze wpisy

Social Media