Fame MMA 15 – relacja z ostatniej gali freak fight

F

Piątek, piątek, FAME MMA 15 początek! Tak, dobrze czytacie! 15 odsłona gali freak fight FAME MMA odbyła się tym razem w… Piątek! Zobaczcie relację z samego oktagonu!

Piątek, piątek, FAME MMA 15 początek! Tak, dobrze czytacie! 15 odsłona gali freak fight FAME MMA odbyła się tym razem w... Piątek! Zobaczcie relację z samego oktagonu!

HotPay kolejny już raz pojawił się w oktagonie FAME MMA. To już jednak nie dziwi, ponieważ chyba każdy fan tej federacji wie, że z FAME MMA związani jesteśmy od samego początku. Do oktagonu weszliśmy – tym razem w piątek, nie w sobotę – w roli operatora płatności i sponsora gali!

Co się wydarzyło? No, bardzo wiele!

Sama karta walk była niesamowicie mocna, a największe emocje budziły chyba pojedynki Tańculi z Teamem Ojca i Syna.

W efekcie tychże jednak Murańscy zostali pokonani, a Tańcula trumfował aż dwa razy! Co ciekawe – konflikt na linii Murańscy-Tańcula zakończył się właśnie w oktagonie. Na jak długo? To się okaże…

Równocześnie, podczas wieczoru kibice z uwagą oglądali rewanżową walkę Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim. Pojedynek dobył się w klatce rzymskiej… bez limitu czasowego! W efekcie, po ponad 17 minutach spektakularne zwycięstwo odniósł Dubiel.

Piątek, piątek, FAME MMA 15 początek! Tak, dobrze czytacie! 15 odsłona gali freak fight FAME MMA odbyła się tym razem w... Piątek! Zobaczcie relację z samego oktagonu!

Main event/Walka o pas królowej freak fights

Jeśli z kolei mowa o samej walce kobiet, która to była walką wieczoru – emocje, jak należało się spodziewać, sięgnęły zenitu w Łódzkiej Atlas Arenie! Bardzo dobry początek walki w wykonaniu Marty Linkiewicz. Proste ciosy całkiem sprawnie doszły do głowy Lil Masti.

Linkiewicz poszła po obalenie jak po trupach i sama Lil Masti wylądowała na plecach. Lil jednak w międzyczasie podjęła decyzję i… przetoczyła przeciwniczkę. W efekcie – biła ją kilka sekund i… później jeszcze dwa razy po gongu.

Co ciekawe, te celne uderzenia Lil Masti nie przyniosły efektu od razu, ponieważ w połowie rundy Linkiewcz znakomicie odpowiedziała.

Ciekawa pierwsza runda. Kilka mocnych wymian w ostatnich 20 sekundach. Linkiewicz na koniec próbuje obalenia, ale Lil Masti się broni.

Piątek, piątek, FAME MMA 15 początek! Tak, dobrze czytacie! 15 odsłona gali freak fight FAME MMA odbyła się tym razem w... Piątek! Zobaczcie relację z samego oktagonu!

Fame MMA 15 – wyniki

  • Marta Linkimaster Linkiewicz vs Aniela Lil Masti Bogusz: wygrywa Lil Masti po jednogłośnej decyzji sędziów
  • Mikołaj Konopskyy Tylko vs Marcin Xayoo Majkut: Xayoo wygrywa walkę po jednogłośnej decyzji sędziów
  • Mariusz Sarius Golling vs Marcin Polish Zombie Wrzosek: Marcin Wrzosek wygrał walkę przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Kacper Błoński vs Marcin Dubiel: Marcin Dubiel wygrał i pokonał Kacpra Blonsky’ego
  • Jacek Muran Murański vs Tomasz Szalony Reporter Matysiak: walka odwołana w efekcie kontuzji Murańskiego
  • Arkadiusz Tańcula vs Jacek Muran Murański: Arkadiusz Tańcula wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Muran Murański: Arkadiusz Tańcula wygrywa przez poddanie w trzeciej rundzie
  • Franciszek Franio Rusiecki vs Jakub Paramaxil Frączek: Franio wygrywa przez nokaut w pierwszej rundzie
  • Rafał Takefun Górniak vs Filip Zabielski: Filip Zabielski wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Radosław Warjat Radek Kapias i Patryk Woźniak vs Jamil i Jamal Neffati: Bracia Neffati wygrywają w I rundzie przez nokaut i poddanie

Najnowsze wpisy

Social Media