Prime Show MMA 6 – znajdź nas w oktagonie

P

Hej, czy wy wiecie, że znów pojawiliśmy się w oktagonie Prime Show MMA 6? Co ciekawe, podczas szóstej już odsłony gali kibice zgromadzeni w Arenie Toruń nie mieli na co narzekać!

Po pierwsze trzeba zaznaczyć że, jak należało się spodziewać – szereg emocji i doskonałych pojedynków to standard gal Prime. Dodatkowo ogłoszono też nowe nabytki organizacji. I – co prawda – do kolejnego wydarzenia pozostało jeszcze trochę czasu, jednak wiemy już, że wówczas zobaczymy w klatce… gwiazdę filmów dla dorosłych. Jesteście ciekawi?

Hej, czy wy wiecie, że znów pojawiliśmy się w oktagonie Prime Show MMA 6? Co ciekawe, podczas szóstej już odsłony gali kibice zgromadzeni w Arenie Toruń nie mieli na co narzekać!
Prime Show MMA 6 - znajdź HotPay w oktagonie
Prime Show MMA 6 - znajdź HotPay w oktagonie

Prime Show MMA 6 – znajdź HotPay w oktagonie

Co ciekawe, zdaje się, że najbardziej każdy z nas czekał na co-main event całej gali Prime Show MMA 6: Premium. Ta z kolei – w sobotni wieczór – zafundowała nam doskonałe widowisko! W drugiej najważniejszej walce zmierzyli się Jacek „Muran” Murański i Maciej „Stary Wiewiór” Wiewiórka. Starcie na zasadach 1<-1 w małych rękawicach spowodowało, że… Oktagon zapłonął!

W międzyczasie walki Jacek Murański miał sporą przewagę kilogramów i siły. Stary Wiewiór z kolei robił co mógł, ale jednak szybko położył się na deski! Co ważne – po wznowieniu walki drugi raz się położył i w efekcie Wiewiórka musiał bardzo ostrożnie walczyć do końca rundy…

Dodatkowo, podczas gali Prime Show MMA 6 mieliśmy do czynienia także z walką Kasjusza Gracjana Życińskiego, znanego także jako 'Don Kasjo”! Jak doskonale wieci, jest to bokser, freak fighter oraz celebryta, który w 2014 roku zdobył brązowy medal mistrzostw Polski w boksie 2014.

Z kolei w lipcu tego roku przegrał we Wrocławiu w Prime 5 MMA z Dominikiem Zadorą. Tymczasem w minioną sobotę zmierzył się z Pawłem „Księżniczka” Tyburskim, który ostatnią walkę stoczył we wrześniu. Wówczas, jak się okazuje już drugi raz w karierze pokonał Alberto Simao na gali Fame MMA 19.

Jeśli z kolei chodzi o sam przebieg walki – w pierwszej rundzie zdecydowanie lepszy był Tyburski. Jego rywal dał się policzyć w niej aż dwa razy. Równocześnie, w połowie rundy padły poważne słowa z ust Tyburskiego: dawaj cioto. No, działo się wiele!

Prime Show MMA 6 - znajdź HotPay w oktagonie

Na Prime Show MMA 6 ogłoSZONO nowy transfer. Gwiazda filmów dla dorosłych w oktagonie już niebawem

Równocześnie, podczas weekendowego wydarzenia ogłoszono dodatkowo nowy nabytek Prime. Jak się okazuje, kontrakt z organizacją podpisała gwiazda filmów dla dorosłych – Natalie Wayne. Co ciekawe, taką personę możecie kojarzyć z Twittera, gdzie aktywnie udziela się i zgromadziła już spore grono fanów.

Co ciekawe jednak ogłoszenie takiego transferu spotkało się ze sporym niezadowoleniem obecnych – zarówno online, jak i offline. Pojawiły się na przykład takie komentarze, jak:

 • Promowanie lasek z +18? Serio?, \
 • Chyba w branży słabo idzie. Żałosne. Serio.

Skandal na Prime Show mma 6?

Z kolei tylko 50 sekund trwała wałka Damiana „Dzika” Grafy vs. Macieja Rataja. Okazuje się, że… Jeden z zawodników został znokautowany i musiał poddać walkę. A przeszkodziła mu też kontuzja. Co ciekawe, występ Macieja Rataja praktycznie do ostatniej chwili stał pod znakiem zapytania… Nie dziwiło nas to, ale ostatecznie zawodnik był w stanie walczyć z Damianem „Dzikiem” Grafem, uczestnikiem jednej z edycji Warsaw Shore.

Co ciekawe to właśnie „Dzik” od początku atakował rywala przy siatce, w międzyczasie zadając kilka mocnym ciosów. Rataj był liczony i poddał walkę!

Wyniki gali

Walka wieczoru:

 • Paweł „Księżniczka” Tyburski pokonał Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego przez techniczny nokaut (przerwanie lekarza) w rundzie drugiej – boks w małych rękawicach.

Karta główna:

 • Jacek „Muran” Murański pokonał Macieja „Starego Wiewióra” Wiewiórkę przez techniczny nokaut (trzy nokdauny) w rundzie pierwszej – K-1 w małych rękawicach,
 • Mateusz „Tarzan” Leśniak pokonał Adama Soroko przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej,
 • Dominik Skowyra i Dawid „Ambro” Ambroziak pokonali Grzegorza „Hellboy’a” Głuszcza i Alexandra „The Bestię” Grossa w pierwszej rundzie,
 • Michał „Bagieta 2.0” Gorzelańczyk pokonał Tomasza Olejnika przez poddanie (duszenie) w rundzie pierwszej,
 • Grzegorz „Szuli „Szulakowski pokonał Rafała Jackiewicza jednogłośną decyzją sędziów – boks w małych rękawicach,
 • Damian „Dzik” Graf pokonał Macieja Rataja przez techniczny nokaut (uderzenia) w rundzie pierwszej – boks w małych rękawicach,
 • Aleksandra „Ms. Danielka” Daniel pokonała Patrycję Izydorczyk przez nokaut (uderzenie) w rundzie drugiej – K-1 w dużych rękawicach,
 • Damian „The Karpi” Kasprzak pokonał Ronaldo „Czarnego Polaka” Mirandę przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej.

Karta wstępna:

 • Kacper „Polish Machine” Miklasz pokonał Artura „Głuchego” Głuchowskiego niejednogłośną decyzją sędziów – K-1 w małych rękawicach,
 • Erwin Burzyński pokonał Mateusza „Mister Matiiego” Górskiego przez techniczny nokaut (uderzenia)  w rundzie pierwszej – K-1 w małych rękawicach.

Najnowsze wpisy

Social Media