HotPay sponsorem FEN 37

H

Przełom jesieni i zimy to najgorętszy okres, jeśli chodzi o gale sportów walki. Co więcej, to najgorętszy okres także dla nas – płatności HotPay, które oficjalnie sponsorują przecież największe wydarzenia w Polsce – w tym FEN 37. Tak, dokładnie – Fight Exclusive Night – oto, co robiliśmy w poprzedni weekend!

27 listopada pojawiliśmy się w oktagonie FEN 37 już  nie pierwszy raz! Było tak, jak oczywiście można było się spodziewać – tylko najlepsze sportowe zagrania i emocje sięgające zenitu! 

Zobaczcie, jak dobrze prezentujemy się w oktagonie… 🙂

HotPay sponsorem FEN 37! 

HotPay sponsorem FEN 37, ale nie tylko…

Co ciekawe i warte przypomnienia – jesteśmy przecież już w “zespole” sponsorów FEN od 31 edycji. O tym z kolei możecie przeczytać tutaj: HOTPAY SPONSOREM FEN 31 I FEN 32.

Obok FENu wciąż pozostajemy w ścisłej współpracy na przykład z doskonale Wam już znaną federacją FAME MMA, GROMDĄ, Krwawym Sportem czy Silesian MMA. Z tej ostatniej – już niebawem pokażemy Wam małą relację, ponieważ… tym razem byliśmy na miejscu – w Mysłowicach ogień i sportowa walka rozsadzały oktagon! 

Tymczasem, oficjalnie przypominamy, bo być może Wam to umknęło – już 10 grudnia widzimy się w oktagonie GROMDY, a jeśli chodzi o sam FEN… Edycja 38 już 22 stycznia! Czego więc życzymy sobie w nowym roku? Ano, tego samego, co w poprzednim – dużo gali sponsorowaliśmy, bo bardzo to lubimy, dużo PPV sprzedaliśmy… Bądźcie z nami, bo bez Was nie oglądamy!

Najnowsze wpisy

Social Media