HotPay na gali Gromda 15

H

Gromda 15 to już kolejna edycja gali, na której pojawia się HotPay! Wydarzenie w formule Pay Per View miało miejsce 1 grudnia i… Rozgrzało zimową atmosferę bardziej, niż można było się spodziewać! Debiut Popka na gali Gromda 15 za nami, a Mateusz Kubiszyn opuścił ring z pasem mistrzowskim! Oto, co się działo na minionej już edycji gali walk!

Piątkowe wydarzenie gościło szereg zawodników, ale najważniejszym z nich, który pojawil się jako debiutant w ringu, był znany raper oraz zawodnik KSW i FAME. Popek od razu rzucił się na głęboką wodę i wszedł do walki z Orsu Corsu. Po 20 sekundach raper został znokautowany! A my przyglądaliśmy się temu po raz kolejny wprost z maty!

HotPay na gali Gromda 15
Don Diego vs. Parobiec o pas gali gromda 15

Don Diego vs. Parobiec o pas gali gromda 15

Tymczasem, koniecznie trzeba zaznaczyć, że Walka wieczoru Gromda 15 to bitka o pas mistrzowski! Tytułu bronił aktualny mistrz – Mateusz Kubiszyn. Co ciekawe – „Don Diego” wciąż pozostaje niepokonany w małym ringu! W piątek jego rywalem okazał się znany z formuły MMA – Łukasz Parobiec, który, niestety, nie odbił pasa! Mogliśmy jednak oglądać doskonały pojedynek. Zresztą nie ma się czemu dziwić, bo obaj panowie są już doświadczeni w przestrzeni MMA.

Czytaj też: SILESIAN MMA 11 OBSŁUŻONE – HOTPAY NA FALI

Popek Monster nie zasiał postrachu na gromdzie

O walce Popka w federacji, co ciekawe, mówiło się już od miesięcy. Z kolei1 grudnia oczekiwanie wreszcie dobiegło końca, a Paweł Mikołajuw postanowił zawalczyć na macie 15 edycji Gromdy! Dodatkowo jednak swój debiut w walkach na gołe pięści Popek odnotował z niepokonanym francuskim chuliganem…

Zaczynałem od walk chuliganów w lesie i odniosłem tam wiele zwycięstw. Potem było King of The Streets i dwa zwycięstwa, mam też na koncie tytuł mistrza świata wagi super półśredniej w organizacji BKB. Stoczyłem też jedną zawodową walkę w MMA.

przedstawiał się Orsu Corsu

Równocześnie, w piątkowy wieczór na macie pojawił się również czołowy Gromdziarz, czyli Bartłomiej “Balboa” Domalik. Naprzeciw niego z kolei – pojawił się reprezentant Danii, Simon „Savage” Henriksen.

Tradycyjnie już w międzyczasie wydarzenia miejsce miał też kolejny 8-osobowy turniej. Czekało nas dodatkowo kilka superfightów, w których wystąpili dobrze znani z poprzednich edycji zawodnicy. Pojawił się na przykład Paweł „Gorilla” Werszynin, Piotr “Capo” Półchłopek czy Mariusz “Mario” Kruczek.

HotPay na gali Gromda 15
Turniej Gali Gromda 15
https://www.facebook.com/gromda/videos/1043615253428673

Turniej Gali Gromda 15

Ćwierćfinały

 • Golcuś vs Dorian „Dorian” Darch – Golcuś wygrał przez TKO w 1. rundzie
 • Artur „Bicek” Kubiak vs Rafał „Tata” Stasiak – Bicek wygrał przez TKO w 2. rundzie
 • Jakub „Joker” Szmajda vs Ghost – Joker wygrał przez TKO w 1. rundzie
 • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs Damian „Wilku” Wilczyński – Rambo wygrał przez KO w 1. rundzie

Finał

 • Dominik „Golcuś” Owsiany vs Jakub „Joker” Szmajda – Joker wygrał przez TKO w 1. rundzie i zwyciężył w turnieju GROMDA 15

Superfighty

 • Popek vs „Orsu Corsu” – Orsu Corsu wygrał przez KO w 1. rundzie
 • „Balboa” vs „Savage” – Balboa wygrał przez KO w 1. rundzie
 • Paweł „Gorilla” Werszynin vs Rafał „Siwollo” Tęcza – Gorilla wygrał przez TKO w 1. rundzie
 • Piotr „Capo” Półchłopek vs Słomka – Słomka wygrał przez TKO w 4. rundzie
 • Machine Gun vs Artur „Arczi” Chmielewski – Arczi wygrał przez KO w 1. rundzie
 • Mariusz „Mario” Kruczek vs Raging Bull – Mario wygrał przez TKO w 2. rundzie

Najnowsze wpisy

Social Media