hotPay na Fame MMA 19

h

HoPay kolejny raz sponsorem wydarzenia federacji FAME MMA! To był kolejny udany wieczór z galą FAME MMA. W efekcie – podczas FAME MMA 19 w krakowskiej Tauron Arenie pojawił się ogień! Jak, zresztą, pewnie się domyślaliście! Zwroty akcji, nokauty i emocje.

Co ciekawe – w tym najważniejszej walce Arkadiusz Tańcula pokonał Amadeusza Ferrariego. Niepowodzenie zanotował jednak Piotr Tyburski, który doznał bolesnej kontuzji w starcu z Zadymą Gromadzkim. Z kolei najciekawszym nokautem jaki zaliczono, był pojedynek, w którym Sebastian Fabijański opuścił klatkę na noszach. Zobaczcie relację foto i, standardowo, znajdźcie HotPay wśród celebrytów!

Jak należało się spodziewać, mimo już 19 edycji – FAME MMA nie zwalnia tempa! To już koeljna szalona karta walk, na którą wielu czekało! Przede wszystkim nie mogliśmy się doczekać walki Ferrariego z Tańculą, ponieważ obaj panowie mają ze sobą spory konflikt! Walka jednak, jak się okazuje, zapowiadała się nieco lepiej, niż faktycznie wyglądała.

hotPay na Fame MMA 19
hotPay na Fame MMA 19
hotPay na Fame MMA 19
To był kolejny udany wieczór z galą FAME MMA. W efekcie - podczas FAME MMA 19 w krakowskiej Tauron Arenie pojawił się ogień! Jak, zresztą, pewnie się domyślaliście! Zwroty akcji, nokauty i emocje. W tym najważniejszej walce Arkadiusz Tańcula pokonał Amadeusza Ferrariego. Niepowodzenie zanotował jednak Piotr Tyburski, który doznał bolesnej kontuzji w starcu z Zadymą Gromadzkim. Z kolei najciekawszym nokautem jaki zaliczono, był pojedynek, w którym Sebastian Fabijański opuścił klatkę na noszach. Zobaczcie relację foto i, standardowo, znajdźcie HotPay wśród celebrytów!

W dwóch co-main eventach Marcin „Xayoo” Majkut pokonał Franciszka „Frania” Rusieckiego, a Paweł „Księżniczka” Tyburski wygrał z Alberto Simao.Co ciekawe – bardzo słabo w klatce zaprezentował się Sebastian Fabijański. Zwycięstwo odniósł też dodatkowo Marcin „Polish Zombie” Wrzosek, który bardzo sprawnie pokonał Piotra Szeligę. Szeliga zaczął od wysokich kopnięć. Dwa z nich z kolei w ogóle nie dotarły do celu. Sam „Polish Zombie” udezrył prawym prostym i rywal się zachwiał. Ostatecznie jednak nie padł na deski. Pod koniec rundy Wrzosek trafił i rywal był liczony. Wszystko zakończyło się w trzeciej rundzie!

FAME MMA 19: pełna karta gali:

  • 92 kg: Arkadiusz Tańcula vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • 79 kg: Franciszek „Franio” Rusiecki vs. Marcin „Xayoo” Majkut – walka w formule K-l, małe rękawice
  • 93 kg: Alberto Simao vs. Paweł „Księżniczka” Tyburski – walka w formule K-l, małe rękawice
  • 79 kg: Sebastian Fabijański vs. Filip „Filipek” Marcinek – walka w formule K-l, małe rękawice
  • Open: Kuba Nowaczkiewicz vs. Robert Karaś – boks, małe rękawice
  • 83,9 kg: Piotr „Tybori” Tyburski vs. Tomasz „Zadyma” Gromadzki
  • Open: Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs. Piotr „Szeli” Szeliga – walka w formule K-l, małe rękawice
  • 83,9 kg: Przemysław Szyszka vs. Norbert Daszkiewicz

Karta wstępna:

  • 63 kg: Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk vs. Dominika Rybak
  • 83,9 kg: Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs. Mariusz „Hejter” Słoński – walka w formule K-1, małe rękawice

Najnowsze wpisy

Social Media