HotPay głównym sponsorem FAME MMA!

H

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że serwis HotPay został głównym sponsorem gali FAME MMA, a także podmiotem odpowiedzialnym za obsługę płatności PPV na niniejszym wydarzeniu.

 

Czym jest fame mma?

FAME MMA to pierwsza w Polsce gala MMA, której głównym założeniem jest organizacja pojedynków, które określa się mianem „FREAK FIGHTÓW”, czyli wariackich, dziwacznych pojedynków. Pojedynki takie nie muszą charakteryzować się wysokim poziomem sportowym – mają one po prostu porywać tłumy i zapewniać rozrywkę na najwyższym poziomie. Właśnie dzięki takim pojedynkom, spopularyzowały się takie federacje jak np. KSW. FAME MMA poszła jednak krok dalej i skupiła się na organizacji wyłącznie takich porywających tłum, lecz niekoniecznie sportowych starć.

Pierwsza edycja gali odbędzie się już 30 czerwca w Koszalinie na Hali Widowiskowo-Sportowej. Kolejne – są w planach!

Głównymi twarzami i współorganizatorami widowiska są youtuber Michał Baron, znany szerzej jako BOXDEL oraz Wojciech Gola, znany z udziału w programie Warsaw Shore czy z kanału „Wyzwani”.

W pojedynku wieczoru zawalczy sam BOXDEL, a naprzeciw niego zobaczyć będziemy mogli Jakuba Szymańskiego, tzw. „Guzika”. Tuż przed nimi w klatce zobaczyć będziemy mogli niezwykle emocjonujące starcie Daniela „Magicala” Zwierzyńskiego ze znacznie lżejszym Adrianem „Polakiem” Polańskim – zapowiada się ono niezwykle freakowo! Jak na konferencji prasowej powiedział Daniel, nie przygotowuje się on szczególnie do walki – w pojedynku ma zamiar postawić na swoją wewnętrzną złość i wybuch agresji. Zupełnie przeciwne podejście ma jego rywal, który mimo znacznie mniejszych gabarytów, może pochwalić się wysportowaną sylwetką i sumiennym podejściem do treningów.

To jednak nie koniec emocji, ponieważ na FAME MMA zobaczymy także… Prawdziwą walkę rycerzy! Tak, dobrze przeczytaliście. Walka rycerzy! Czy wyobrażacie sobie coś bardziej szalonego?!

Nawet, jeśli scena YouTube jest Wam obca, dla tego pojedynku warto to zobaczyć!

Ponadto na gali zobaczymy m.in. Dawida Ozdobę znanego m.in. z walki z kulturystą Robertem Burneiką, „Ztrolowanego„, „Bogasa” czy osoby znane ze stacji MTV!

 

Jak obejrzeć stream FAME MMA? TraNSMISJA online

Galę FAME MMA obejrzeć można wyłącznie za pośrednictwem platformy https://famemma.tv/

Tylko pod powyższym adresem macie gwarancję obejrzenia legalnej transmisji, za której strumień odpowiada ta sama firma, która realizuje podobną usługę np. dla federacji KSW.

Cena dostępu do oficjalnego streamu online to zaledwie 14.99 PLN przy płatności przelewem bądź Blikiem oraz 23.37 PLN przy płatności za pośrednictwem SMS. Płatności oczywiście obsługuje HotPay.pl.

UWAGA!

  1. Oficjalna transmisja dostępna będzie wyłącznie pod wskazanym przez nas adresem. Nie dokonuj płatności na innych serwisach – to prawdopodobnie oszustwo, które chce wyłudzić od Ciebie pieniądze!
  2. W dniu gali serwery mogą być przeciążone – nie odkładaj zakupu dostępu do gali na ostatnią chwilę! Kup już teraz!

 

GOŚCIE SPECJALNI

Poza niezwykle emocjonującymi pojedynkami, na gali nie może zabraknąć gości specjalnych!

Za komentarze podczas gali – również te szydercze – odpowiadać będą takie osoby jak Isamu, TheNitroZyniak, Xayoo, Medusa, AdamZ, Mahonek oraz Trybson, zaś konferansjerem gali będzie Chwytak!

Ponadto podczas wydarzenia w Strefie VIP spotkać będzie można m.in. takie sławy jak Ator, BO$$ (Warsaw Shore), Stifler, Stuu, Lord Kruszwil, Ptyś, Serafin, Saker, DJ Pallaside czy Bez Kanału!

Was również nie może tam zabraknąć!

 

Najnowsze wpisy

Social Media