HotPay funduje 660 kg karmy dla bezdomnych zwierząt

H

HotPay dla bezdomnych zwierząt – oto hasło, które towarzyszyło nam w październiku. 

Działamy nie tylko ogólnopolsko, ale także lokalnie! Nie sposób przecież zapomnieć, nawet w natłoku spraw związanych z gorącym teraz dla nas okresem (gale sportów walki, których jesteśmy sponsorami i których płatności PPV obsługujemy) o bezdomniakach! 

Cały październik trwała akcja zbiórki karmy #AndrychówDlaSchronisk. Zbiórka karmy organizowana przez Klub Sportowy Beskid Andrychów i fundację Zoodoptuj, do której postanowiliśmy się dołączyć! Ale jak pewnie wiecie – jak już coś robić, to porządnie – z takiego założenia wychodzimy. Postanowiliśmy więc dorzucić dla czworonogów w schroniskach… 660 kg karmy, czyli całą wielką paletę!

HotPay dla bezdomnych zwierząt - oto hasło, które towarzyszyło nam w październiku. 

HotPay wspiera potrzebujących – karma dla bezdomnych zwierząt!

Akcja Zoodoptuj i KS Beskid to już kolejna odsłona zbiórki. Co więcej – cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców, więc z pewnością i nie ostatnia! 

Tymczasem, nie zapominamy przecież o tym – i Wam też nie damy zapomnieć… Jesień i zima to najgorszy okres w roku dla schronisk i ich mieszkańców.  A smutek i brak miłości nie pomagaj bezdomniakom. Więc pomagamy my razem z fundacją Zoodoptuj i kilkoma innymi firmami lokalnymi, a przede wszystkim – z mieszkańcami miasta i okolicznych wsi! 

Co możemy Wam powiedzieć już po podsumowaniu akcji? Uczucie, które towarzyszy nam razem z myślą, że bezdomniaki wreszcie chociaż na moment zamerdają… Jest warte każdych pieniędzy i każdego wysiłku! Karma, na ten moment, jeszcze nie została rozdysponowana, jednak wszystko już podliczono  – w sumie Zoodoptuj i Beskid Andrychów zgromadzili ponad 2 gigantyczne tony produktów spożywczych dla bezdomnych psów i kotów.  

Co ciekawe i warte dodania – po zeszłorocznej akcji zbiórki karmy nikt  w mieście nawet nie śmiał przypuszczać, że tamtejsza granica prawie 2 ton karmy okaże się możliwa do przebicia. Tymczasem – cała gmina pokazała, że można! Obok zdecydowanie ponad 2 ton produktów spożywczych dla bezdomniaków, mieszkańcy podarowali dla czworonogów także gigantyczną ilość kocy! Jak to jest uczestniczyć w takiej akcji? Doskonale!

A dodatkowo – powiemy Wam więcej – to z pewnością nie ostatnie wyciągnięcie pomocnej łapki do czworonogów!

Najnowsze wpisy

Social Media