Obsługa ekspresowych przelewów już w ofercie HotPay!

O

Tak jak zapowiadaliśmy, tak też stało się 🙂

Począwszy od tego tygodnia, w HotPay oficjalnie udostępniona została jedna z kluczowych funkcjonalności, jakim jest obsługa ekspresowych przelewów od Klientów Waszych usług.

Oznacza to, że od teraz przyjmować możecie wpłaty nie tylko poprzez SMS’y Premium czy płatności Direct Billing, ale także poprzez najpopularniejszą metodę płatności w polskim ecommerce – przelewy online.

Przelewy automatyczne, a dokładniej przelewy Pay By Link to bardzo wygodna forma płatności zarówno dla Kupującego, jak i Sprzedawcy. Klient jest bowiem przekierowany do swojego banku, gdzie ma już uzupełnione dane do przelewu, o którym dociera informacja do Odbiorcy błyskawicznie.

Zalety dla Sprzedawcy

  • Automatyzacja sprzedaży – po wdrożeniu automatycznych przelewów HotPay, nie musisz po kilka razy dziennie sprawdzać swojego konta bankowego, a następnie identyfikować przelewów od Klientów, przypisując je do poszczególnych zamówień.
  • Szybkość działania – tuż po otrzymaniu przelewu dostajesz od nas wiadomość email oraz (opcjonalnie) wiadomość SMS, a do Twojego systemu na serwerze wysyłamy specjalną notyfikację, która automatycznie oznaczy dane zamówienie jako opłacone.
  • Bezpieczeństwo transakcji – przelewy za pośrednictwem naszego systemu są nie tylko bezpieczne dla Kupujących, ale także eliminują czynnik błędu ludzkiego – dane do przelewu są już uzupełnione. Twój Klient musi jedynie zalogować się do banku i zatwierdzić płatność.
  • Wygoda kupującego – konkurencyjność każdej branży rośnie, czego największym zwycięzcą jest Klient, a takiego warto rozpieścić. Wiele osób zrezygnuje z zakupu, jeśli nie udostępnisz mu wygodnego, automatycznego i ekspresowego systemu do płatności.
  • Przejrzystość transakcji – przyjmując przelewy w klasyczny sposób, po odbiorze już kilkunastu, na rachunku konta bankowego robi się bałagan. Od HotPay otrzymujesz przelew kiedy chcesz, a ewidencję sprzedaży w przejrzysty i jednolity sposób możesz śledzić w swoim panelu Partnera.

 

Na co czekasz?

Wydaje się, że do systemu automatycznych przelewów Pay By Link nie trzeba już szczególnie przekonywać żadnego Przedsiębiorcy, który prowadzi sprzedaż online.

My też nie będziemy tego robić. Po prostu sprawdź naszą ofertę na obsługę przelewów, a następnie zgłoś w swoim panelu swój sklep i rozpocznij przyjmowanie wpłat z naszym systemem.

Zapraszamy!

Najnowsze wpisy

Social Media