HotPay wśród 100 największych fintechów w Polsce

H

Ranking największych polskich firntechów 2023 to już trzecia edycja projektu firmy Cashless. Opiera się przede wszystkim o jeden nadrzędny cel. Mowa o promowaniu polskich płatności jako jednego z bardziej różnorodnych i wartościowych sektorów gospodarki krajowej. Okazuje się, że sam HotPay pojawił się wśród 100 największych fintechów w Polsce i w top trzy w kategorii rentowności! Jest to dla nas wspaniałe wyróżnienie, które podkreśla stabilność i rękojmie wykonywanej działalności.

HotPay wśród 100 największych fintechów w Polsce – raport cashless

Co ciekawe, podczas pracy nad rankingiem pod uwagę wzięto przede wszystkim spółki prawa handlowego uwzględnione w KRS. Dodatkowo pojawiły się też podmioty gospodarcze, działające w szeroko pojętej branży płatniczej w kraju nad Wisłą. W zestawieniu, co ważne, znajdziecie szereg firm z różnymi oznaczeniami prawnymi. Na przykład krajowe instytucje płatnicze, małe instytucje płatnicze, operatorów terminali płatniczych, integratorów płatności internetowych, podmioty obsługujące przekazy krajowe i międzynarodowe, operatorzy płatności mobilnych i zdalnych, czy tym podobne.

Dodatkowo raport zawiera tekże wypowiedzi ekspertów i wywiady z managerami zmieniającymi krajobraz polskich płatności.

HOTPAY Trzecim fintechem w Polsce

Jak się okazuje – wśród szeregu doskonałych firm płatniczych w cały kraju, znalazł się także HotPay! Spółka-matka – ePłatności sp. z o.o sp. k. znalazła się bardzo wysoko w kontekście rentowności zestawienia, bo na już trzeciej pozycji z wynikiem 97%!

Pełne zestawienie znajdziecie tutaj.

Warto też zaznaczyć, że projekt wspierali partnerzy główni, ale i takie instytucje jak: Przelewy24, ITCARD, Santander Bank Polska oraz Walutomat.

źródło: raport Cashless.

Najnowsze wpisy

Social Media